Registrants For
Oshkosh Yacht Club Fleet Racing 2019

May 22-September 02, 2019
48 people have registered for this event

420
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Reed Weston ????? 420 Oshkosh, WI
2. Jake Bowman 1 420 *, *
3. Emily Scherer 2779 420 Oshkosh, WI
4. Edward Hansen 3985 420 *, *
 


E Scow
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Max Wyman J55 E Scow Oshkosh, WI
2. John Scherer J54 E Scow Oshkosh, WI
3. Jon Schloesser J-80 E Scow Winneconne, WI
4. Will Wyman J8 E Scow Oshkosh, WI
5. Brian Peterson J-2 E Scow Oshkosh, WI
6. Aaron Lynn J 19 E Scow Oshkosh, WI
7. Tom Castle J25 E Scow Oshkosh, WI
8. Bill Wyman J5 E Scow Oshkosh, WISCONSIN
9. Mike Karrels J4 E Scow Oshkosh, Wisconsin
10. Bob Cummins J22 E Scow Oshkosh, WI
 


Laser
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. John Scherer 165896 Laser Oshkosh, WI
2. Dan Gale 15 Laser Oshkosh, WI
3. Tom Adams 213961 Laser Neenah, WI
4. Sean Lennon 183847 Laser Bayside, WI
5. Abe Weston ????? Laser *, *
 


Laser Radial
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Cathy Scherer 165896 Laser Radial Oshkosh, WI
2. Emily Scherer 156895 Laser Radial Oshkosh, WI
3. Carrie Gale Carrie Laser Radial Oshkosh, WI
4. Kate Wyman 00 Laser Radial Oshkosh, WI
5. Paige Whealon Paige Laser Radial Fond du Lac, WI
6. Grace Toney Grace Laser Radial *, *
7. GT Dup NA Laser Radial *, *
 


Optimist Dinghy
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Lacey Domiter Lacey Optimist Dinghy *, *
2. Maria Castle Maria Optimist Dinghy *, *
3. Harry Hirschberg Harry Optimist Dinghy *, *
4. Elsa Hirschberg Elsa Optimist Dinghy *, *
5. Ethan Bowman Ethan Optimist Dinghy *, *
6. Lizzy Lynn Lizzy Optimist Dinghy *, *
7. Gracelynn Toney Grace Optimist Dinghy Oshkosh, WI
8. Quinn Krempien Quinn Optimist Dinghy *, *
9. Collin Krempien Collin Optimist Dinghy *, *
10. Clay Poquette Clay Optimist Dinghy *, *
11. Benjamin Byczek Ben Optimist Dinghy Oshkosh, WI
 


X Boat
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Meredith Weston J 20 X Boat *, *
2. James Smith J22 X Boat *, *
3. JUDAH VICTOR J35 X Boat *, *
4. Burke Buser J32 X Boat *, *
5. Jack Scherer J2 X Boat *, *
6. Harry A. Hirschberg J151 X Boat *, *
7. Jacob Bowman J1 X Boat *, *
8. Drake Lauritch J4 X Boat *, *
9. Quintin Barkell J98 X Boat *, *
10. Maria Castle J25 X Boat *, *
11. Grace Toney J13 X Boat *, *
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network