Registrants For
The River Romp 2019 a US SAILING Junior Olympic Sailing Festival Regatta
Edison Sailing Center

October 19-20, 2019
23 people have registered for this event

C420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Kai Priester 42 Job Winkel
C420 / SAYC
2. Ry Menke 8105
[Pending]
C420 / CCSC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Sebastian Lopez 151800
Laser 4.7 / Coconut Grove Sailing Club
2. Paola Alvarez Ramirez 210460
Laser 4.7 / CGSC
3. Lucia Gil 209376
Laser 4.7 / Coconut Grove Sailing Club
4. Luciana Solorzano 206614
Laser 4.7 / Coconut grove sailing club
5. Martin Barrera 215643
Laser 4.7 / Cgsc
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Morgan Smith 194546
Laser Radial / Sarasota Youth Sailing
2. Alex Liebel 186598
Laser Radial / Sarasota Youth Sailing
3. Liam Dorsey 206119
Laser Radial / Lauderdale YC/Coconut Grove SC
4. Dorje Hopkins 90822
Laser Radial / CGSC
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Beck Brill 22750
Optimist / Coral Reef Yacht Club
2. Jackson Davis 22559
Optimist / DIYSF
3. Duncan Hardy 17404
Optimist / DIYC
4. Jonah Sroka 22446
Optimist / Sarasota youth sailing
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Anna Andert 22603
Optimist Green / LESC
2. Maija Andert 17413
Optimist Green / LESC
3. Michael Ladd 22554
Optimist Green / Youth Sailing Foundation of Indian River County, Inc.
4. Thomas Zaydon TBA
Optimist Green / CRYC
5. Alex Schmitt 7010
Optimist Green / Coconut Grove Sailing Club
6. Leila Gelley 101
Optimist Green / CGSC
7. Kailee Moure TBD
Optimist Green / Coral Reef Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network