Registrants For
2021 WIND Laser & Optimist Clinic
Columbia Gorge Racing Assoc.

July 20-23, 2021
65 people have registered for this event

Laser
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Ava Beaver
*

Laser
*, * SYC/SSP
2. Emy Kissick
*

Laser
*, * OYC
3. Kai Vurno
*

Laser
*, * Orcas Island Yacht Club
4. sam bush
*

Laser
*, * SYC
5. Alex Shemwell
*

Laser
*, * Seattle Yacht Club
6. Ian Blakemore
*

Laser
*, * SSP
7. Charlie Snyder
*

Laser
*, * Olympia Yacht club
8. Dieter Creitz
*

Laser
*, * SYC
9. Cole Newbrook
*

Laser
*, * HRYC
10. Liam Power
*

Laser
*, * Olympia Yacht Club
11. Levi Morse
*

Laser
*, * Olympia Yacht Club
12. Camryn Lee
*

Laser
*, * Narrows Race Team
13. Alexander Turloff
*

Laser
*, * Seattle yacht Club
14. Aaron Beaver
*

Laser
*, * SYC/SSP
15. Adam Turloff
*

Laser
*, * Seattle Yacht Club
16. Colin Byler
*

Laser
*, * Oak Harbor Wildcats
17. Hannah Beaver
*

Laser
*, * SYC/SSP
18. Sophia Hubbard
*

Laser
*, * Olympia Yacht Club
19. Kaitlyn Beaver
*

Laser
*, * SYC/SSP
20. moose kinsey
*

Laser
*, * Orcas Island Yacht Club
21. Zachary Bergford
*

Laser
*, * OYC
22. Alex Zaputil
*

Laser
*, * SYC & RVYC
23. Advik Eswaran
*

Laser
*, * Sail Sand Point
24. delfino li
*

Laser
*, * seattle yacht club
25. Benjamin Stone
*

Laser
*, * Port Maddison Yacht Club
26. Gianna Dewey
*

Laser
*, * Port Madison Yacht Club
27. Teddy Gao
*

Laser
*, * Willamette Sailing Club
28. Kieran Banyard
*

Laser
*, * Willamette sailing club
29. Nolan Petrin
*

Laser
*, * Willamette sailing club
30. Carter Anderson
*

Laser
*, * Port Madison Yacht Club
31. Danny Juan
*

Laser
*, * Sail Sand Point
32. Corbin Torralba
*

Laser
*, * Narrows Race Team
33. Jaden Unruh
*

Laser
*, * Narrows Race Team
34. Marcy Lowthian
*

Laser
*, * Narrows Race Team
35. Barrett Lhamon
*

Laser
*, * PMYC
36. Marina West
*

Laser
*, * Sail Orcas
37. Ella Hubbard
*

Laser
*, * Olympia Yacht Club
38. Nathan Gerber
*

Laser
*, * Meydenbauer Bay Yatch Club
39. Calum Maki
*

Laser
*, * Olympia Yacht Club
40. Sammy Farkas
*

Laser
*, * SYC
41. Nicholas Chesemore
*

Laser
*, * MBYC
42. Sam Bonauto
*

Laser
*, * OYC
43. Dalton Lovett
*

Laser
*, * GHYC/TYC
44. Marty Weigel
*

Laser
*, * Port Madison Yacht Club
45. Emily Smith
*

Laser
*, * Tacoma Yacht Club
46. John Feleciano
*

Laser
*, * WSC
47. Andrew Buys
*

Laser
*, * OHYC
48. Jack Carroll
*

Laser
*, * SYC/SDYC
 


Optimist Dinghy
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Barrett Milne
*

Optimist Dinghy
*, * SYC
2. Andrew Lin
*

Optimist Dinghy
*, * CYC
3. Julian Craft
*

Optimist Dinghy
*, * Willamette Sailing Club
4. Liam Franchuk
*

Optimist Dinghy
*, * Olympia Yacht Club
5. Joshua Aviles
*

Optimist Dinghy
*, * SYC
6. Oona Lacey
*

Optimist Dinghy
*, * Gig Harbor
7. Henry Thomas
*

Optimist Dinghy
*, * CYC
8. Desmond Lathrop
*

Optimist Dinghy
*, * Willamette Sailing Club
9. noelani li
*

Optimist Dinghy
*, * seattle yacht club
10. Alan Timms
*

Optimist Dinghy
*, * SYC
11. Sebastien LeRoy
*

Optimist Dinghy
*, * SYC
12. Henry Tuttle
*

Optimist Dinghy
*, * WSC
13. Bing Kawasaki
*

Optimist Dinghy
*, * Seattle Yacht Club
14. Eva Gao
*

Optimist Dinghy
*, * Willamette Sailing Club
15. Finn Deprez
*

Optimist Dinghy
*, * Narrows Race Team
16. Jacob Posner
*

Optimist Dinghy
*, * Syc
17. Gaby Hastings
*

Optimist Dinghy
*, * Seattle Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network