Registrants For
2021 RoadRunner Regatta
Austin Yacht Club

June 05-06, 2021
100 people have registered for this event

Laser
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Zachary aronson 206096
Laser / AYC
2. Otto Beall 158921
Laser / Corinthian Sailing Club Dallas
3. Gustav Schmiege 187677
Laser / Rcyc
4. aliyah ravji 197593
Laser / RCYC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Liz Cleaves 194070
Laser 4.7 / CSC / RCYC
2. Eli Pfarrer 209299
Laser 4.7 / FWBC/GSC
3. Stephen Momeier 208380
Laser 4.7 / GCYSA/LYC
4. Mac Cronan 195887
Laser 4.7 / Hyc
5. Niamh Maitland 195599
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
6. Elfi Van Kuilenburg 144307
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
7. Mathieu Brown 162400
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
8. Korbin Bendele 194291
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
9. Kynes Cabrera 204110
Laser 4.7 / Lakewood YC
10. John Smedley 196094
Laser 4.7 / LCYC
11. Kailey Warrior 192922
Laser 4.7 / LYC HYC
12. Hanna Progelhof 177159
Laser 4.7 / RCYC
13. Ashleigh Hoye 212599
Laser 4.7 / Rush Creek Yacht Club
14. Taylor Barney 195909
Laser 4.7 / Rush Creek Yacht Club
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Alice Stockli 194004
Laser Radial / Austin Yacht Club
2. Tony Slowik III 200384
Laser Radial / Austin Yacht Club
3. Sofia Pando 206098
Laser Radial / Austin Yacht Club
4. Lucas Tenrreiro 187738
Laser Radial / Austin Yacht Club
5. Fiona Froelich 169816
Laser Radial / Austin YC
6. Nicholas Carew 194473
Laser Radial / AYC
7. Max Ross 174625
Laser Radial / AYC
8. Brindle Burt 214600
Laser Radial / FWBC
9. Parker Younger 194056
Laser Radial / FWBC / GCYSA
10. Reid Johnson 214546
Laser Radial / FWBC/RYC
11. William Baker 217517
Laser Radial / GCYSA/Lakewood YC
12. Alex Horne 216604
Laser Radial / GCYSA/USC
13. Hamilton Barclay 164327
Laser Radial / Houston Yacht Club
14. Ryleigh Thomas 179430
Laser Radial / Houston Yacht Club
15. Zachary Brown 04110
Laser Radial / Lakewood Yacht Club
16. Keen Cabrera 6
Laser Radial / Lakewood YC
17. Kaylee Keever 187419
Laser Radial / LYC
18. Tynan Childs 84
Laser Radial / Member
19. David Wyse PAYC3
Laser Radial / PAYC
20. Camryn Colonna 211534
Laser Radial / RCYC
21. Keaton Chandler 161116
Laser Radial / RCYC
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Roni Sela 17380
Optimist / Red Austin Yacht Club
2. Yuval Sela 22247
Optimist / White Austin Yacht Club
3. Calvin Brock 19924
Optimist / White Austin Yacht Club
4. Jackson Brock 20139
Optimist / White Austin Yacht Club
5. Ramzi Matous 21813
Optimist / Red AYC
6. William Michael 21337
Optimist / White AYC/LYC
7. Maryza Rosalinda Sosa 17835
Optimist / White Corpus Christi
8. Desmond Jason 18239
Optimist / Blue Corpus Yacht Club
9. Jakov Ruzevic 15510
Optimist / White DCYC/FWBC
10. Harrison Fincher 21136
Optimist / Blue Fort Worth Boat Club
11. Hollis Fincher 19797
Optimist / Red Fort Worth Boat Club
12. Finn Messner 18674
Optimist / Blue Fort Worth Boat Club
13. Isla Mrstik 17922
Optimist / White Fort Worth Boat Club
14. Henry Murphey 8854
Optimist / Red ft Worth Boat Club
15. Sophia Shubin 23152
Optimist / Blue FWBC
16. Clayton Rodick 17243
Optimist / Blue Houston Yacht Club
17. Madeleine Perdue 22249
Optimist / Blue Houston Yacht Club
18. Karaline Cronan 21823
Optimist / Blue Hyc
19. Maclaren Bell 18395
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
20. Milou Van Kuilenburg 20824
Optimist / White Lakewood Yacht Club
21. Ewan Dossin 22490
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
22. Kale Bendele 20817
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
23. Gavin Galway 22942
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
24. Cinco Poindexter 18911
Optimist / Red Lakewood YC
25. William Wise 16102
Optimist / Blue Lakewood YC
26. Lily Poindexter 1891
Optimist / Blue Lakewood YC
27. Alia DENNIS CAN 1825
Optimist / Blue Lakewood YC/PCYC
28. Scarlett Dennis CAN1287
Optimist / White Lakewood YC/PCYC
29. Ryan Mitchell 21137
Optimist / Blue LCYC
30. Sam Rihn 23080
Optimist / Blue OCBC
31. Aleksei Lopatin 5
Optimist / Blue RCYC
32. Mercedes Porter-Via 15555
Optimist / Blue Rush Creek Yacht Club
33. Kaden Virag 22229
Optimist / Blue Rush Creek YC
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. William Deboer 19115
Optimist Green / Austin Yacht Club
2. Jack Riley 19502
Optimist Green / Austin Yacht Club
3. Lilyana Moody 17746
Optimist Green / Fort Worth boat club
4. Shiloh Mabry 23114
Optimist Green / Fort Worth Boat Club
5. Wyatt Gonyeau 21865
Optimist Green / Fort Worth Boat Club
6. Matthew Acock 22764
Optimist Green / Lake Canyon Yacht Club
7. Jack Pickett 15872
Optimist Green / Lake Canyon Yacht Club
8. Cai Lockett 1
Optimist Green / Lake Canyon Yacht Club
9. Koen Bendele 19455
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
10. Raelyn Kuritz Y1
Optimist Green / Port Arthur Yacht Club
11. Gavin Yera C1
Optimist Green / PORT ARTHUR YACHT CLUB
12. Chloe Allison A1
Optimist Green / Port Arthur Yacht Club
13. Caleb Alwine P1
Optimist Green / Port Arthur YC
14. Sergei Lopatin 7736
Optimist Green / RCYC
15. Nichole Larsen 15673
Optimist Green / RCYC
16. Elizabeth Croyle 7236
Optimist Green / TCYC
17. Zoe Wright 19162
Optimist Green / TCYC
18. Wyatt Dickey 5884
Optimist Green / TCYC
19. Simms Dickey 11143
Optimist Green / TCYC
20. Joe Dawson 12349
Optimist Green / TCYC
21. Hadley May 12564
Optimist Green / TCYC
22. Riley Edmondson 16468
Optimist Green / TCYC
23. Henry May 16527
Optimist Green / TCYC
24. Peter Meyer 3898
Optimist Green / TCYC
25. Wyatt Cureton 3967
Optimist Green / TCYC
26. Graham Cureton 9328
Optimist Green / TCYC
27. Cathryn-Rose Kolb 1552
Optimist Green / Texas Corinthian Yacht Club
28. Mary-Grace Kolb 12640
Optimist Green / Texas Corinthian Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network