Registrants For
2021 Corsica River Junior Regatta and Opti Green Clinic

June 29-30, 2021
52 people have registered for this event

C420
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Owen Bott
Julia Kozlowski
TBD C420 Baltimore County Sailing Center
Baltimore County Sailing Center
2. Maddison Carew
Aden Keithley
TBD2 C420 Severn Sailing Association
SSA
3. Tad Clifton
Raam Fox
6987 C420 Annapolis Yacht Club
AYC
4. William Harding
Ava Farley
4719 C420 Severn Sailing Association
Severn Sailing Association
5. Parker Herman
7169 C420 Severn Sailing Association
6. William Lindsley
Katherine Castleberry
13 C420 SSA
SSA
7. Chris McCollum
[Pending]
AYC6 C420 Annapolis Yacht Club
8. Reese Meyers
Claire Rowland
TBA C420 Baltimore County Sailing Center
Baltimore County Sailing Center
9. Wills Montague
[Pending]
TBD# C420 Annapolis Yacht Club
10. Jack Powers
[Pending]
TBD C420 Severn Sailing Association
11. Jack Sieg
[Pending]
6681 C420 SSA
12. Antigua Steward
Katrina Hall
tba C420 Baltimore County sailing Center
Baltimore Country Sailing Center
13. Skylor Sweet
Ava Arepally
7289 C420 Neryc
Tayc
14. Patrick Tis
lucy sunderland[Pending]
tbd C420 BCSC
15. Lucy Von Rohr
Wilson Von Rohr
TBD C420 Annapolis Yacht Club
Annapolis Yacht Club
16. Lilliana Webb
Jake Crandall
4467 C420 NERYC
NERYC
17. Marco Welch
[Pending]
1234 C420 AYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. James Cottage
190383 Laser Radial North East River Yacht Club
2. Samuel de los Reyes
218478 Laser Radial SSA
3. Christopher Draper
212615 Laser Radial Severn Sailing Association
4. Walter Ingis
RH1 Laser Radial Rock Hall Yacht Club
5. Noah Macielag
153375 Laser Radial RHYC
6. Tommy McGeady
218117 Laser Radial Annapolis YC
7. Finlay Proud
48888 Laser Radial NERYC
8. Luca webb
216504 Laser Radial AYC
 


Opti Blue
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Charlie Dyke
9477 Opti Blue Ssa
2. Alex Fallon
19350 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
3. Bryce Herfel
20685 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
4. Anna Makovich
16361 Opti Blue BCSC
5. Lily Maloney
21 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
 


Opti Green
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. james Biles
9503 Opti Green Annapolis Yatch Club
2. Sophia Buckler
8049 Opti Green Severn sailing assoc
3. Adam Butz
0512 Opti Green Bcsc
4. Mateo Cole
108615 Opti Green Severn Sailing Association
5. Alden Durrell
20512 Opti Green Annapolis Yacht Club / PYC
6. Jackson Hammock
261 Opti Green Baltimore County Sailing Center
7. Charlie Ingis
RH2 Opti Green Rock Hall Yacht Club
8. Alex Julian
12778 Opti Green Annapolis Yacht Club
9. Emily Julian
13176 Opti Green Annapolis Yacht Club
10. Zachary Kozlowski
15765 Opti Green BCSC
11. Henry MacDonald
13798 Opti Green Annapolis yc
12. Charlotte MacDonald
8645 Opti Green Annapolis yc
13. Ryan Mills
14590 Opti Green Ayc
14. Eleanor Owings
8855 Opti Green Corsica Yacht Club
15. David Owings
7053 Opti Green Corsica River Yacht Club
16. Daniel Skutch Tyson
22212 Opti Green Severn Sailing Association
17. Thomas Wood
8847 Opti Green SSA
 


Opti Red
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Alex Baker
22777 Opti Red Annapolis Yacht Club
2. Halsey Carter
16064 Opti Red Annapolis Yacht Club
3. Charlotte Hugo
USA22995 Opti Red Annapolis Yacht Club
4. Marcus Kozlowski
19701 Opti Red BCSC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network