Registrants For
2021 MYC Fall Youth Regatta Florida East Coast Series #1

September 19, 2021
42 people have registered for this event

420
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Benjamin Mohrman 53 420 *, * Eau Gallie Yacht Club
2. Peter Vinogradov 16 420 *, * EGYC
3. Grant Lacey Tbd1 420 *, * Egyc
4. Harrison Jachec 2 420 *, * EGYC
5. Brynne Mittleider Yellow 420 *, * Egyc
6. Caroline Jones 101 420 *, * EGYC
7. Ethan Linder SC2 420 *, * EGYC
8. Matthew Newmarch 0 420 *, * EGYC
9. Grace Jones 904 420 *, * EGYC Youth Sailing
10. Thomas Schuerger 321 420 *, * EGYC Youth Sailing/MYC
11. Denali Herold 11 420 *, * indian river youth sailing foundation
12. David Vinogradov 816 420 *, * Space Coast Sailing
13. Max Morano 1 420 *, * Space Coast Sailing-EGYC
14. Rayne Herold 18 420 *, * YSFIRC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Jackson Bjorklund Null Laser 4.7 *, * MYC
2. Keegan SKIPPER 206154 Laser 4.7 *, * SDYS
3. Andersen Mohre 209648 Laser 4.7 *, * SDYS
4. Duncan Graham 206153 Laser 4.7 *, * SDYS
 


Laser Radial
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Elyse Bernthal 181272 Laser Radial *, * SDYS - Salty Dogs
 


OPen Skiff
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Peik Sander Na OPen Skiff Vero Beach, FL US Sailing Martin County
 


Optimist Gold
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Kristopher Carman 23085 Optimist Gold *, * Eau Gallie Yacht Club
2. Mina Bernthal 17772 Optimist Gold *, * SDYS - Salty Dogs
3. Kai Bernthal 18599 Optimist Gold *, * SDYS - Salty Dogs
4. Mia Stahl 14 Optimist Gold *, * USSCMC
5. Harper Aberman 4 Optimist Gold *, * USSCMC
6. Alexander Delamarter 22557 Optimist Gold *, * Youth Sailing Foundation of Indian River County
7. Hunter Cook 7 Optimist Gold *, * YSF
8. Juan'andres Perez 22554 Optimist Gold *, * YSF
 


Optimist Silver
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Landon Cangiano 10 Optimist Silver *, * Eau gallie yacht club
2. Adam Guyer 19796 Optimist Silver *, * Eau Gallie Yacht Club
3. Juliette Stricklan 16 Optimist Silver *, * EGYC
4. Stella Redon 11 Optimist Silver *, * EGYC
5. Samual Hayes 2 Optimist Silver *, * EGYC
6. Bryan Chabebe 1 Optimist Silver *, * Fort Pierce Riverside
7. Jacoby Jackson 4645 Optimist Silver *, * Fort Pierce Riverside
8. Lew Barski 41 Optimist Silver *, * USSCMC
9. Maxwell Jones Green 3 Optimist Silver *, * USSCMC / Leland Yacht Club
10. Marlee Jones 13975 Optimist Silver *, * USSCMC / Leland Yacht Club
11. Skyler Dussan 22558 Optimist Silver *, * YSF
12. James Ewing 22555 Optimist Silver *, * Ysfirc
13. Ashton Evers 22556 Optimist Silver *, * YSFIRC
14. Robert Myhre 8 Optimist Silver *, * YSFIRC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network