Registrants For
The River Romp 2021 a US SAILING Junior Olympic Sailing Festival Regatta
Edison Sailing Center

October 16-17, 2021
134 people have registered for this event

C420
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. JAKE HODDINOTT
DANIKA HODDINOTT
9174 C420 *, * USA SARASOTA YACHT CLUB
2. Benjamin Vaughan

[Pending]
9013 C420 *, * USA Venice Boating Association
3. Ian Fox
Garrett Fox
8434 C420 *, * USA CRYC
4. Lauren Connell
Maia Musial
8188 C420 *, * USA CRYC
5. Veer Raval
Angel Lapadula
8543 C420 *, * USA CRYC
6. Ryan Garraty
Leopold Seuss
7210 C420 *, * USA CRYC
7. Blake March
Riley Johnson
7 C420 *, * USA SAYC
8. Dylan Cook
Maddie Ferretti
9 C420 *, * USA St Augustine Yacht Club
9. isabella storm
Lulu Storm
8152 C420 *, * USA cryc
10. Zachary Mason
Ella Levy
10 C420 *, * USA SAYC
11. Mason Sullivan
Kaitlyn Liebel
4190 C420 *, * USA Sarasota Youth Sailing
12. Patrick Igoe
Jesse Anderson
8138 C420 *, * USA Sarasota Youth Sailing
13. Chloe Macaluso
Ellie Jeanes
5318 C420 *, * USA SYS
14. Nicholas Dewitt
Claire Macaluso
7913 C420 *, * USA Sarasota youth sailing
15. Vestinic Dulcio
Aili DeLisi
7840 C420 *, * USA Palm Beach Sailing Club
16. Madeline Ansay
Jensyn Kretchmar
7845 C420 *, * USA Palm Beach Sailing Club
17. Aidan Norvell
Everett Bruckerhoff
9010 C420 *, * USA palm beach sailing club
18. Ryan Terski
Carter Kurtz
7908 C420 *, * USA ESC
19. Thomas Schuerger
Cheyenne Dooley
321 C420 *, * USA Eau Gallie Yacht club
20. Ethan Linder
Jack Allen
816 C420 *, * USA EGYC
21. Grant Lacey

[Pending]
101 C420 *, * USA Egyc
22. Harrison Jachec
Ethan Youngsma
904 C420 *, * USA Space Coast Sailing & Eau Gallie Yacht Club
23. David Vinogradov
Grant Lacey
101 C420 *, * USA EGYC
24. Ethan Snyder
Jacqueline Grannis
11 C420 *, * USA SAYC
 


Laser 4.7
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Duncan Graham

206153 Laser 4.7 *, * USA SDYS
2. Sophia Woodbury

170739 Laser 4.7 *, * USA Sarasota Youth Sailing
3. Ayla Edwards

208574 Laser 4.7 *, * USA Sarasota Sailing Squadron
4. Samantha Jones

190474 Laser 4.7 *, * USA Sarasota Youth Sailing
5. Andersen Mohre

209648 Laser 4.7 *, * USA SDYS
6. Phillip Hulley-Buczny

212589 Laser 4.7 *, * USA ESC
7. Sutton Bohannon

212568 Laser 4.7 *, * USA Edison Sailing Center
8. Madison Smith

212542 Laser 4.7 *, * USA ESC
9. Jacob Gilles

212600 Laser 4.7 *, * USA ESC
10. Wyatt Furman

1 Laser 4.7 *, * USA VYBA
 


Laser Radial
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Taylor Pelchat

208389 Laser Radial *, * USA SAYC
2. Nick Crull

183455 Laser Radial *, * USA Youth Sailing Foundation of Indiam River COunty
3. Desmond Valdes

213409 Laser Radial *, * USA SDYS
4. Maxwell Freeman

216966 Laser Radial *, * USA Sarasota Yacht Club
5. Nathaniel Meloro

177002 Laser Radial *, * USA Sarasota Yacht Club
6. Ethan Perrin

215012 Laser Radial *, * USA Sarasota Yacht Club
7. Owen Kane

218541 Laser Radial *, * USA Sarasota Yacht Club
8. Wyatt Wrigley

211828 Laser Radial *, * USA Sarasota Yacht Club
9. Alex Liebel

216972 Laser Radial *, * USA Sarasota Youth Sailing
10. Morgan Smith

194546 Laser Radial *, * USA Sarasota Youth Sailing
11. Sebastian Spinelli

143964 Laser Radial *, * USA Sarasota Youth Sailing
12. Luke Middaugh

210460 Laser Radial *, * USA Edison Sailing Center
13. Elyse Bernthal

181272 Laser Radial *, * USA SDYS- Salty Dogs
14. Bo Dwyer

202568 Laser Radial *, * USA Edison Sailing Center
15. Daniela Dreyfuss

191582 Laser Radial *, * USA VYBA
 


Optimist
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Brendan Leonard

21954 Optimist Red *, * USA SAYC
2. Mason Valdes

13352 Optimist White *, * USA SAYC
3. Edward Kurth

16586 Optimist White *, * USA ESC
4. Rachel Ady

23330 Optimist Blue *, * USA Sarasota Yacht Club
5. Alexander Getzels

23116 Optimist Red *, * USA Sarasota Yacht Club
6. Andrew Getzels

19712 Optimist Blue *, * USA Sarasota Yacht Club
7. Jade Campbell

15106 Optimist Red *, * USA Sarasota Yacht Club
8. Maks Hoddinott

22997 Optimist Blue *, * USA Sarasota Yacht Club
9. Ernie Plass

23161 Optimist Red *, * USA Sarasota yacht club
10. Kohl Hoddinott

22998 Optimist White *, * USA SARASOTA YACHT CLUB
11. Finn Robinson

20724 Optimist Red *, * USA FYC
12. Samuel Vaughan

12450 Optimist White *, * USA Venice Boating Association
13. Everett Perrin

22970 Optimist Blue *, * USA Sarasota Yacht Club
14. Matthew RAY

23063 Optimist Red *, * USA Sarasota Yacht Club
15. Colin GARRATY

22484 Optimist Blue *, * USA CRYC
16. Emma Maroney

22991 Optimist Red *, * USA Saint Augustine Yacht Club
17. Griffin Roberts

22518 Optimist Blue *, * USA Sarasota Yacht Club
18. Teak Gammaro

17701 Optimist Red *, * USA VYBA
19. Wesley Wrigley

22979 Optimist Blue *, * USA Sarasota Yacht Club
20. Gwendolyn Woodbury

23163 Optimist Red *, * USA Sarasota Yacht Club
21. Oliver Woodbury

14698 Optimist Blue *, * USA Sarasota Yacht Club
22. Mina Bernthal

17772 Optimist Red *, * USA SDYS - Salty Dogs
23. Kai Bernthal

18599 Optimist White *, * USA SDYS-Salty Dogs
24. Finn Cox

10167 Optimist Red *, * USA SPYC
25. Ethan Cox

23312 Optimist White *, * USA SPYC
26. Benjamin White

21549 Optimist Blue *, * USA PBSC
27. Elina Oswald

10400 Optimist White *, * USA PBSC/CGSC
28. Luke Jacobs

20681 Optimist Blue *, * USA SAYC
29. Morgan Temple

USA21550 Optimist White *, * USA Palm Beach Sailing Club
30. Will Barnhart

20402 Optimist Red *, * USA Coral Reef Yacht Club
31. James Bohannon

16761 Optimist Blue *, * USA Edison Sailing Center
32. Jake Andrews

22571 Optimist Blue *, * USA Esc
33. Tony Andrews

17854 Optimist White *, * USA ESC
34. Christopher Lynch

22566 Optimist Blue *, * USA VYBA
35. Landon Coleman

1701 Optimist Red *, * USA Venice Youth Boating Association
36. Alexandria Broadwater

22568 Optimist Blue *, * USA Edison Sailing Center
37. Benjamin Dreyfuss

13969 Optimist Blue *, * USA Naples Community SC
38. Hollis Harding

20280 Optimist Blue *, * USA BHYC
39. Ella Diaz

21330 Optimist Blue *, * USA sarasota yacht club
40. Nils Wheeler

22977 Optimist Red *, * USA Sarasota Yacht Club
41. Juan andres Perez

22554 Optimist Blue *, * USA YSF
42. Cole Rogers

21422 Optimist Red *, * USA SPYC
43. Alexander Delamarter

23117 Optimist Blue *, * USA Youth Sailing Foundation of Indian River County
44. John HARTNEY

7377 Optimist Blue *, * USA St. Petersburg Yacht Club
 


Optimist Emerald
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Margaux Hooks

66 Optimist Emerald *, * USA Saint Augustine Yacht Club
2. Kira Simmer

73 Optimist Emerald *, * USA St Augustine Yacht Club
3. Catalina Hinckley

18175 Optimist Emerald *, * USA Edison sailing center
4. Finn Bayliss

55 Optimist Emerald *, * USA SAYC
5. Andrew Farag

11898 Optimist Emerald *, * USA ESC
 


Optimist Green
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. LUKE HODDINOTT

22968 Optimist Green *, * USA SARASOTA YACHT CLUB
2. Eddie Miersch

8 Optimist Green *, * USA Sarasota Yacht Club
3. Alex Infanti

21959 Optimist Green *, * USA Sarasota Yacht Club
4. Everett Vaughan

tbd Optimist Green *, * USA Venice Boating Association
5. Alyson Fernandez

7 Optimist Green *, * USA Sarasota Yacht Club
6. Piper Roberts

5 Optimist Green *, * USA Sarasota Yacht Club
7. Stefan Sultana

23138 Optimist Green *, * USA Sarasota Yacht Club
8. Greyson Milligan

22996 Optimist Green *, * USA SYC
9. Jonas Schechter

0001 Optimist Green *, * USA Sarasota Yacht Club
10. Hudson Cavell

17259 Optimist Green *, * USA Palm Beach Sailing Club
11. Pedro Grubissich

111 Optimist Green *, * USA CGSC
12. Anouk Theurillat

USA13791 Optimist Green *, * USA CGSC
13. Louis de Teran

USA16953 Optimist Green *, * USA CGSC
14. Lee Rhoades Munder

22821 Optimist Green *, * USA Lauderdale Yacht Club
15. Grant Campbell

14698 Optimist Green *, * USA Sarasota Yacht Club
16. Jonathon Keisacker

119 Optimist Green *, * USA Sarasota youth Sailing
17. Dylan Lopez

116 Optimist Green *, * USA Sarasota Youth Sailing
18. Jackson Jones

USA 276 Optimist Green *, * USA CRYC
19. Stephanie Gregg

18402 Optimist Green *, * USA Coconut Grove Sailing Club
20. Ava Andrews

19075 Optimist Green *, * USA ESC
21. Dean Broadwater

15874 Optimist Green *, * USA Edison Sailing Center
22. Skyler Dussan

22558 Optimist Green *, * USA YSF
23. Ashton Evers

22556 Optimist Green *, * USA YSFIRC
24. Maximo Mendiguren

17224 Optimist Green *, * USA Palm Beach Sailing Club
25. Payton Ruback

3 Optimist Green *, * USA Sarasota Youth Sailing
26. Dylan Ruback

22864 Optimist Green *, * USA Sarasota Youth Sailing
27. Wolf Twiss

19068 Optimist Green *, * USA Venice Youth Boating Association
28. Samuel Welty

12 Optimist Green *, * USA SYS
29. MAXTON DAMIANO

22470 Optimist Green *, * USA LAUDERDALE YACHT CLUB
30. Aislyn Flynn

10676 Optimist Green *, * USA Lauderdale
31. Logan Curie

22155 Optimist Green *, * USA Sarasota Sailing Squadron
32. Henry Bolz

88402 Optimist Green *, * USA CGSC
33. Andrea Bolz

19032 Optimist Green *, * USA CGSC
34. CARTER CROTEAU

8877 Optimist Green *, * USA Coconut Grove Sailing Club
35. Xavier Hart

13387 Optimist Green *, * USA ESC
36. Willem Staubitz

22376 Optimist Green *, * USA CGSC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network