Registrants For
Florida East Coast Youth Series #1

January 23, 2022
31 people have registered for this event

Club 420
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Grace Jones
*
Jack Allen
Eau Gallie Yacht Club 904 Club 420 / / 0 01/03/2022
2. Brady Koren
*
Ruby Suereth
USSCMC 9 Club 420 / / 0 01/21/2022
3. David Vinogradov
*
Space Coast Sailing 101 Club 420 / / 0 01/19/2022
4. Nick Crull
*
Edee Steinkamp
YSFIRC TBD Club 420 / / 0 01/19/2022
5. Denali Herold
*
Luke Franco
Youth sailing foundation Indian River county TBD Club 420 / / 0 01/20/2022
6. Ethan Linder
*
Ethan Youngsma
EGYC 7319 Club 420 / / 0 01/20/2022
7. Thomas Schuerger
*
Cheyenne Dooley
Eau Gallie yacht club 321 Club 420 / / 0 01/20/2022
 


Open Skiff
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Kai Lingswiler
*
MYC 11000 Open Skiff / / 0 01/17/2022
 


Opti Gold
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Skyler Dussan
*
YSFIRC 23118 Opti Gold / / 0 01/05/2022
2. Lew Barski
*
USSCMC 41 Opti Gold / / 0 01/21/2022
3. Samual Hayes
*
Eau Gallie Yacht Club TBD Opti Gold / / 0 01/17/2022
4. Robert Myhre
*
YSFIRC 18 Opti Gold / / 0 01/14/2022
5. Ashton Evers
*
YSFIRC 23119 Opti Gold / / 0 01/11/2022
6. Juan'andres Perez
*
YSF 22554 Opti Gold / / 0 01/11/2022
7. Landon Cangiano
*
EGYC TBD Opti Gold / / 0 01/21/2022
8. Alexander Delamarter
*
Youth Sailing Foundation of Indian River County 22557 Opti Gold / / 0 12/30/2021
 


Opti Silver
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Caroline Voss
*
USSCMC 19592 Opti Silver / / 0 01/18/2022
2. Jonah Watson
*
USSailing Center Martin County 23346 Opti Silver / / 0 01/03/2022
3. David Ratanu
*
Us sailing center Martin county Pink 1 Opti Silver / / 0 01/16/2022
4. Chilton Delaney
*
USSCMC 12 Opti Silver / / 0 01/19/2022
5. Marlee Jones
*
USSCMC / Leland Yacht Club 14748 Opti Silver / / 0 01/13/2022
6. Maxwell Jones
*
USSCMC / Leland Yacht Club 1474 Opti Silver / / 0 01/13/2022
7. Jacoby Jackson
*
Fort Pierce Riverside tbd Opti Silver / / 0 01/19/2022
8. Bryan Chabebe
*
Fort Pierce Riverside Marina tbd Opti Silver / / 0 01/19/2022
9. Mae Elizabeth Allen
*
EGYC Youth Sailing TBD Opti Silver / / 0 01/20/2022
10. Ole Vorholz
*
USSCMC TBD Opti Silver / / 0 01/14/2022
11. Hanno Vorholz
*
USSCMC TBD Opti Silver / / 0 01/14/2022
12. Isabel Knott
*
USSCMC 6 Opti Silver / / 0 01/18/2022
13. Rohan Kaul
*
USSCMC 22 Opti Silver / / 0 01/18/2022
14. Penelope Mahajan
*
PBSC 16814 Opti Silver / / 0 01/15/2022
15. Naveen Mahajan
*
PBSC 0 Opti Silver / / 0 01/15/2022
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network