Registrants For
Corsica River Junior Regatta
Corsica River Yacht Club

June 26, 2019
87 people have registered for this event

C420
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Jackson Park
Chase OMalley
TBD C420 AYC
AYC
2. Max penders
[Pending]
4114 C420 Annapolis Yacht Club
3. Ellie Hasenberg
Katie Yost
7791 C420 MRYC
MRYC
4. Blake Vogel
Raam Fox
TBD C420 Annapolis Yacht Club
Annapolis Yacht Club
5. Brandon Kealy
2171 C420 Miles River Yacht Club
6. Will Donald
Tyler Hughes[Pending]
AYC C420 AYC
7. Ian Ronald
Lachlan Hooper
5825 C420 NERYC
NERYC
8. Gerard Perez Carbo
Ty Ryan
7838 C420 SSA
SSA
9. Olivia Sowa
Audrey Commerford
7535 C420 NERYC
NERYC
10. Tad Clifton
Anna Howell
tbd C420 AYC
AYC
11. Andrew Tollefson
[Pending]
AYC# C420 AYC
12. Isabela Hillmann
Vincent Dyer
6941 C420 Miles River Yacht Club
Miles River Yacht Club
13. Libby Heckler
Jonah Mack
5976 C420 MRYC
MRYC
14. skylor sweet
isabella Webb
7289 C420 NERYC
NERYC
15. Anna Groszkowski
Amelia Johnson
8094 C420 SSA
SSA
16. JT Lizewski
2070 C420 MRYC
17. Wynne Williams
Bryce williams
ayc# C420 AYC
AYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Robert Shand
00000 Laser Radial NERYC
2. Wade Anthony
164214 Laser Radial Rock Hall
3. Lucy Paskoff
0000 Laser Radial NERYC
4. Xavier Shattuck
180050 Laser Radial SSA
5. noah macielag
153375 Laser Radial RHYC
6. Alex Adams
158770 Laser Radial Annapolis Yacht Club
7. Magnus Weissenberger
170331 Laser Radial GIYS
8. Robby Meek
200404 Laser Radial SSA
 


Opti Blue
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Charlotte Brody
0714 Opti Blue TAYC
2. Edward Brody
1331 Opti Blue TAYC
3. Hartley Cooper
19067 Opti Blue TAYC
4. Beylen Gode
19788 Opti Blue AYC
5. Conor Mastromarco
20367 Opti Blue Annapolis Yacht Club
6. Luca DeSimone
21073 Opti Blue Tred Avon Yacht Club
7. Trey Burman
20770 Opti Blue SSA
8. Benedict Dyer
15345 Opti Blue MRYC
9. Madeline Ballard
12118 Opti Blue HRRT
10. Michael Werblow
22777 Opti Blue Annapolis YC
11. Brady Hutchinson
--- Opti Blue NERYC
12. Mason Cook
6154 Opti Blue Annapolis Yacht Club
13. Michael Yost
21360 Opti Blue MRYC
14. Christopher Draper
22667 Opti Blue Annapolis Yacht Club
15. Vladimir Muravyev
261 Opti Blue North East River Yacht Club
 


Opti Green
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Robert Carey
19320 Opti Green Tred Avon YC
2. Caroline Carey
18996 Opti Green Tred Avon YC
3. Dawson Cooper
19067 Opti Green TAYC
4. Will Mohler
8794 Opti Green Annapolis yacht club
5. Chase Olavsrud
6497 Opti Green Tred Avon Yacht Club
6. Charlie Dyke
9477 Opti Green Severn Sailing Association
7. Grady Bridges
14 Opti Green TAYC
8. Casey Burman
16559 Opti Green SSA
9. Eliot Mack
0001 Opti Green MRYC
10. Srt Dilcox
[Pending]
O1324 Opti Green CORSICA River
11. Claire Ballard
9818 Opti Green HYC
12. Parker Gibson
new sail # Opti Green TAYC
13. Halsey Carter
16064 Opti Green Annapolis Yacht Club
14. Michael Groszkowski
14888 Opti Green SSA
15. Sofia Forsberg
20775 Opti Green Annapolis Yacht Club
16. Sam Benson
15982 Opti Green Tred Avon Yacht Club
17. Hudson Stewart
16070 Opti Green TAYC
18. Daniel Draper
9399 Opti Green Annapolis Yacht Club
19. William Rosenthal
9550 Opti Green Annapolis Yacht Club
20. Charlotte Hugo
18664 Opti Green Annapolis Yacht Club
21. Lizzy Scales
10641 Opti Green SSA
22. Dylan Scales
12318 Opti Green SSA
 


Opti Red
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Ava Arepally
20616 Opti Red TAYC
2. Julia Kozlowski
15765 Opti Red BCSC
3. Nathan Jensen
20956 Opti Red NERYC
4. Maggie Mohler
18046 Opti Red Annapolis Yacht Club
5. Nathan Richards
6914 Opti Red TAYC
6. luca webb
22852 Opti Red NERYC
7. Lilliana webb
21294 Opti Red NERYC
8. Willem DeSimone
15924 Opti Red Tred Avon Yacht Club
9. Meredith Werblow
20628 Opti Red AYC
10. owen Bott
16575 Opti Red BCSC
11. Jamie Cottage
10586 Opti Red North East River Yacht Club
12. Nicholas Tollefson
19258 Opti Red AYC
13. Kyle Reinecke
22595 Opti Red AYC
14. Robbie Wilmer
20369 Opti Red Annapolis YC
15. William Lindsley
15299 Opti Red SSA
16. Clare Kammeier
12778 Opti Red Carolyn Kammeier
17. Parker Herman
8714 Opti Red SSA
18. Campbell Conway
20811 Opti Red AYC
19. Alexandra Muravyeva
8484 Opti Red North East River Yacht Club
 


Opti White
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Flora Cole
15446 Opti White SSA
2. Spencer Bruning
17630 Opti White Baltimore County Sailing Center
3. Jake Beaver
16186 Opti White SSA
4. Eli Waltz
15222 Opti White Severn Sailing Association
5. Robbie Herzog
19552 Opti White Severn Sailing Association
6. Amelon Rule
20662 Opti White HRRT
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network