Registrants For
Texas Sailing Association Youth Circuit 
Meet in The Middle, One Day, Single-Handed Round-Up Regatta
Texas Corinthian Yacht Club
 

August 01, 2020
54 people have registered for this event

Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ava Anderson 190289
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
2. Robert Croyle 195888
Laser 4.7 / TCYC
3. Kate Dennis CAN209339
Laser 4.7 / Lakewood YC/PCYC
4. Drew Gourley 214588
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
5. Kaylee Keever 187419
Laser 4.7 / HYC
6. Niamh Maitland HYC1
Laser 4.7 / Houston YC
7. Garrett Masterson 164364
Laser 4.7 / texas corinthian yacht club
8. Addison Scott HYC 3
Laser 4.7 / HYC
9. Parker Younger 215463
Laser 4.7 / FWBC/GCYSA
 


Laser Full Rig
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Aston Atherton 197059
Laser Full Rig / RCYC GCYSA
2. Caleb Fogle 186109
Laser Full Rig / LCYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. William Baker 217517
Laser Radial / Lakewood Yacht Club
2. Max Bettis 177324
Laser Radial / Lakewood Yacht Club
3. jacob granberry 206096
Laser Radial / CCYC
4. Alex Horne 216604
Laser Radial / Union Sailing Club/CSC
5. Tamsin Horne 185462
Laser Radial / Union Sailing Club/CSC
6. Imad Mabsout 190289
Laser Radial / Lakewood yacht club
7. Scott Mather 195888
Laser Radial / Lakewood YC
8. Emma McInnis 200396
Laser Radial / GCYSA/CCYC
9. Michael Morse 186510
Laser Radial / Lakewood Yacht Club
10. Jack Van Zanten 18767
Laser Radial / Fort Worth Boat Club
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Korbin Bendele 12804
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
2. Kale Bendele 20817
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
3. Frankie Cammarata 14783
Optimist / White Houston Yacht Club
4. Mac Cronan 22385
Optimist / Red Hyc
5. Karaline Cronan 21823
Optimist / White Hyc
6. Alia Dennis CAN1287
Optimist / Blue Lakewood YC/PCYC
7. Ewan Dossin 12808
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
8. Ian Farley 15973
Optimist / White Lakewood YC
9. Cole Gourley 22285
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
10. Patrick McNamara 22111
Optimist / White Lakewood YC
11. Ryan Mitchell 21137
Optimist / Blue LYC/LCYC
12. Teddy Reiser 21844
Optimist / Blue Lakewood YC
13. Casey Small 19580
Optimist / White Lakewood
14. Sydney Small 20465
Optimist / White Lakewood
15. Dylan Tomko 22754
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
16. Collin Wilson 7018k
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
17. William Wise 16102
Optimist / White Lakewood YC
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Koen Bendele 19907
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
2. Elizabeth Croyle 7236
Optimist Green / TCYC
3. Graham (Payne) Cureton 4608
Optimist Green / TCYC
4. Wyatt Cureton 1658
Optimist Green / TCYC
5. Joe Dawson 12349
Optimist Green / TCYC
6. Scarlett Dennis CAN1143
Optimist Green / Lakewood YC/PCYC
7. John Brandt Gerdes 15527
Optimist Green / TCYC
8. Miles Godwin 17786
Optimist Green / LYC
9. William Johnson 21143
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
10. Chloe Kirk 13398
Optimist Green / HYC
11. Addison Musgrove 96281
Optimist Green / TCYC
12. Madeleine Perdue 14
Optimist Green / Houston Yacht Club
13. cinco poindexter 18911
Optimist Green / lyc
14. lily poindexter 1891
Optimist Green / lyc
15. Olive Reiser 2211
Optimist Green / Lakewood YC
16. Christian Schroeder 2
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network