420
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Keith Bannerman
Ryan Magill
5862 420 East Northport, NY USA Port Jefferson YC
2. Joseph Beitch
Simon Moskowitz
8028 420 *, * USA South Shore Racing
3. Calder Biondi
Robert Urban
WYS 1 420 *, * USA Westhampton Yacht Squadron
4. Olivia Coffill
Rebecca Runyan
3394 420 *, * USA Moriches
5. izadora meares
spyridon meares
5041 420 *, * USA bellport bay yacht club
6. Cara Murphy
Brynn Johnson
27421 420 *, * USA Bellport Bay
7. Avi Rosan
Nate Rosan
7197 420 *, * USA Southampton Yacht Club
8. Jack Schultz
Arden Fluerh
WYS 2 420 *, * USA Westhampton Yacht Squadron
9. Maeve Sisk
Eileen Merkhens
8796 420 *, * USA WYS
10. Bridget Sisk
Laura Slovensky
5048 420 *, * USA Bellport Bay
11. Alexander Von Lehe
Christian Doscas
1043 420 *, * USA Shinnecock Yacht Club
 


Laser
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Brianna Burns

4 Laser *, * USA Mattituck Yacht Club
2. Henry Ji

211626 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
3. Michael Ji

217370 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
4. Mary Kalich

9 Laser Mattituck, NY USA Mattituck Yacht Club
5. Sofia Polauf

145414 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
6. Tomasa Tenaglia

202323 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
 


Opti
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Reilly Collins

16572 Opti Blue *, * USA SYC
2. Catherine Desmond

16021 Opti Blue *, * USA Sayville Yacht CLub
3. Kevin Desmond

16905 Opti White *, * USA Sayville Yacht CLub
4. John Gargiulo

20510 Opti White *, * USA Southampton Yacht Club
5. Jack Gibbons

14269 Opti White *, * USA WYS
6. Cameron Giordano

8255 Opti Blue *, * USA Westhampton Yacht Squadron
7. Jack Grover

116607 Opti Blue *, * USA Point O’ Woods
8. Marley Grover

20634 Opti Blue *, * USA Point O’ Woods
9. Hadley Grover

P118 Opti White *, * USA Point O’ Woods
10. Aaron Kiefer

7626 Opti Red *, * USA WYS
11. Riley Kong

06504 Opti White *, * USA Mattituck Yacht Club
12. Brady Schultz

11854 Opti Blue *, * USA Westhampton Yacht Squadron
13. CLARA TEBBENS

17392 Opti Blue *, * USA MORICHES YACHT CLUB
14. Nikita Troast

14239 Opti Blue *, * USA BBYC
 


Opti Green
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Reid Collins

16125 Opti Green *, * USA SYC
2. Marina Dente

2112 Opti Green *, * USA Bellport Bay Yacht Club
3. Wylin Everitt

6025 Opti Green *, * USA Bellport Bay Yacht Club
4. Evan Kiefer

12281 Opti Green *, * USA WYS
5. Tancredi Tenaglia

22690 Opti Green *, * USA Southampton Yacht Club
 


Sunfish Novice
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Brayden Pulaski

4609 Sunfish Novice *, * USA WYS
2. Jim Schultz

8 Sunfish Novice Remsenburg, NY USA Westhampton Yacht Squadron
 


Sunfish Open
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Wally Dawydiak

1065 Sunfish Open Remsenburg, New York USA WYS
2. Theo Grellet-Aumont

3424 Sunfish Open *, * USA Shinnecock Yacht Club
3. Suzanne Hulme

80726 Sunfish Open Westhampton, NY USA Suzanne Hulme
4. Richard Kalich

33 Sunfish Open *, * USA Mattituck Yacht Club
5. William Lehr

51 Sunfish Open *, * USA Menantic Yacht Club
6. Marni Roder

2427 Sunfish Open New York, NY USA Westhampton Yacht Squadron
7. Cynthia Roney

3934 Sunfish Open New York, NY USA Westhampton Yacht Squadron
8. John Schneider

76541 Sunfish Open New York, NY USA Mamaroneck Frostbite Association
9. Larry Suter

75451 Sunfish Open Laurel, NY USA Coconut Grove Sailing Club
10. jennifer truscott

4979 Sunfish Open westhampton, NY USA Westhampton Yacht Squadron