420
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Cara Murphy
Brynn Johnson
27421 420 *, * USA Bellport Bay
2. Alexander Von Lehe
Christian Doscas
1043 420 *, * USA Shinnecock Yacht Club
3. Nick Gargiulo
Matthew Donnelly
8893 420 *, * USA Southampton Yacht Club
4. Avi Rosan
Nate Rosan
7197 420 *, * USA Southampton Yacht Club
5. Jack Schultz
Arden Fluerh
WYS 2 420 *, * USA Westhampton Yacht Squadron
6. Calder Biondi
Robert Urban
WYS 1 420 *, * USA Westhampton Yacht Squadron
7. Olivia Coffill
Rebecca Runyan
3394 420 *, * USA Moriches
8. Joseph Beitch
Simon Moskowitz
8028 420 *, * USA South Shore Racing
9. Keith Bannerman
Ryan Magill
5862 420 East Northport, NY USA Port Jefferson YC
10. Bridget Sisk
Laura Slovensky
5048 420 *, * USA Bellport Bay
11. izadora meares
spyridon meares
5041 420 *, * USA bellport bay yacht club
12. Maeve Sisk
Eileen Merkhens
8796 420 *, * USA WYS
13. jade jackey
laurel wilcenski
WYS8 420 *, * USA WYS
 


Laser
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Sofia Polauf

145414 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
2. Tomasa Tenaglia

202323 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
3. Henry Ji

211626 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
4. Michael Ji

217370 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
5. Mary Kalich

9 Laser Mattituck, NY USA Mattituck Yacht Club
6. Zoe Chisholm

211613 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
7. Brianna Burns

4 Laser *, * USA Mattituck Yacht Club
 


Opti
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. John Gargiulo

20510 Opti White *, * USA Southampton Yacht Club
2. Anders Johnsen

7216 Opti Blue *, * USA BBYC
3. Costa Reverberi

0 Opti White *, * USA Bellport
4. Kevin Desmond

16905 Opti White *, * USA Sayville Yacht CLub
5. Catherine Desmond

16021 Opti Blue *, * USA Sayville Yacht CLub
6. Reilly Collins

16572 Opti Blue *, * USA SYC
7. Nikita Troast

14239 Opti Blue *, * USA BBYC
8. Aaron Kiefer

7626 Opti Red *, * USA WYS
9. Brady Schultz

11854 Opti Blue *, * USA Westhampton Yacht Squadron
10. Julius Radino

11113 Opti Blue *, * USA Bellport Yacht Club
11. George Ostensen

12710 Opti Blue *, * USA WYS
12. Jack Gibbons

14269 Opti White *, * USA WYS
13. James Ostensen

08682 Opti Blue *, * USA WYS
14. Cameron Giordano

8255 Opti Blue *, * USA Westhampton Yacht Squadron
15. CLARA TEBBENS

17392 Opti Blue *, * USA MORICHES YACHT CLUB
16. Jack Grover

116607 Opti Blue *, * USA Point O’ Woods
17. Marley Grover

20634 Opti Blue *, * USA Point O’ Woods
18. Hadley Grover

P118 Opti White *, * USA Point O’ Woods
19. Riley Kong

06504 Opti White *, * USA Mattituck Yacht Club
20. Oliver Hinchey

3813/4404 Opti White *, * USA Mattituck Yacht Club
21. Luca Vegliante

77 Opti White *, * USA Mattituck Yacht Club
 


Opti Green
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Reid Collins

16125 Opti Green White *, * USA SYC
2. Tancredi Tenaglia

22690 Opti Green White *, * USA Southampton Yacht Club
3. Wylin Everitt

6025 Opti Green *, * USA Bellport Bay Yacht Club
4. Marina Dente

2112 Opti Green *, * USA Bellport Bay Yacht Club
5. Mika Magnes

14349 Opti Green *, * USA Bellport Bay Yacht Club
6. Evan Kiefer

12281 Opti Green *, * USA WYS
7. Jay Graves

16355 Opti Green *, * USA WYS
8. Claire Castiglione

8458 Opti Green *, * USA Moriches yacht club
9. Lucas Ting

22641 Opti Green Blue *, * USA Southampton Yatch Club
10. Mia Rayburn

15075 Opti Green *, * USA Moriches Yacht Club
 


Sunfish Novice
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jim Schultz

8 Sunfish Novice Remsenburg, NY USA Westhampton Yacht Squadron
2. Brayden Pulaski

4609 Sunfish Novice *, * USA WYS
3. Deirdre DeVita

x Sunfish Novice Remsenburg-Speonk, NY USA Westhampton Yacht Squadron
4. Christopher Dundon

Club Sunfish Novice West Hempstead, NY USA WYS
 


Sunfish Open
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Larry Suter

75451 Sunfish Open Laurel, NY USA Coconut Grove Sailing Club
2. Juliet Roden

724 Sunfish Open *, * USA Westhampton Yacht Squadron
3. Sebastian “Yogi” Roden

WYS 5 Sunfish Open *, * USA Westhampton Yacht Squadron
4. John Schneider

76541 Sunfish Open New York, NY USA Mamaroneck Frostbite Association
5. Theo Grellet-Aumont

3424 Sunfish Open *, * USA Shinnecock Yacht Club
6. Suzanne Hulme

80726 Sunfish Open Westhampton, NY USA Suzanne Hulme
7. jennifer truscott

4979 Sunfish Open westhampton, NY USA Westhampton Yacht Squadron
8. Sundy Schermeyer

78677 Sunfish Open W HAMPTON BCH, NY USA WYS
9. William Lehr

51 Sunfish Open *, * USA Menantic Yacht Club
10. Wally Dawydiak

1065 Sunfish Open Remsenburg, New York USA WYS
11. Marni Roder

2427 Sunfish Open New York, NY USA Westhampton Yacht Squadron
12. Cynthia Roney

3934 Sunfish Open New York, NY USA Westhampton Yacht Squadron
13. Richard Kalich

33 Sunfish Open *, * USA Mattituck Yacht Club
14. Paula Dawydiak

3790 Sunfish Open Remsenburg, New York USA WYS
15. Mia Brandt

77388 Sunfish Open Brooklyn, NY USA Sebago Canoe Club, Brooklyn NY