Registrants For
2020 Goblin Optimist Regatta

October 17-18, 2020
50 people have registered for this event

Optimist Championship Fleet
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Kaito Le Tenoux 2150
Optimist Championship Fleet / Blue California Yacht Club
2. Katlia Sherman 20879
Optimist Championship Fleet / Blue California Yacht Club
3. Ashley Durand 4135
Optimist Championship Fleet / White California Yacht Club
4. Dylan McNamara 13559
Optimist Championship Fleet / Blue California Yacht Club
5. Ethan Wenokur 1413
Optimist Championship Fleet / Blue california yacht club
6. Caleb Hartigan 5
Optimist Championship Fleet / Blue CBYC
7. Reed Knight 20992
Optimist Championship Fleet / White CYC
8. Miles Gordon 22665
Optimist Championship Fleet / White CYC
9. Lexie Bugacov 13043
Optimist Championship Fleet / White CYC
10. Gage Christopher 2425
Optimist Championship Fleet / White CYC/ABYC
11. Conrad Jacobsen 17767
Optimist Championship Fleet / Blue Del Rey Yacht Club
12. Helen Hooker-Poletti 11787
Optimist Championship Fleet / White Del Rey Yacht Club
13. Vivi Lagutenko 23005
Optimist Championship Fleet / Blue Dryc
14. Leticia Lagutenko 23006
Optimist Championship Fleet / White DRYC
15. Jacob Artof 14135
Optimist Championship Fleet / White DRYC
16. Alex Aggen 13835
Optimist Championship Fleet / Blue DRYC
17. William Stratton 21164
Optimist Championship Fleet / Red DRYC
18. Camelia dougherty 18091
Optimist Championship Fleet / White DRYC
19. Cooper Keeves 21006
Optimist Championship Fleet / Blue DRYC
20. Nolan Henry 20735
Optimist Championship Fleet / White KHYC
21. Palmer Mays 20739
Optimist Championship Fleet / Blue KHYC
22. Sailor Mays 819
Optimist Championship Fleet / White KHYC
23. Owen McManus 19819
Optimist Championship Fleet / Blue KHYC
24. Clara Commons 18494
Optimist Championship Fleet / White KHYC
25. Matthew Commons 20441
Optimist Championship Fleet / Red KHYC
26. Owen Bartley 22705
Optimist Championship Fleet / White KHYC
27. Kyle Kennedy 118498
Optimist Championship Fleet / Blue KHYC
28. Joaquin DesRochers 13060
Optimist Championship Fleet / Red KHYC
29. Cassady Jane LORENTZEN 21019
Optimist Championship Fleet / White KHYC
30. Reese Lieser 7130
Optimist Championship Fleet / Red KHYC/KHYF
31. Katie Akens 17262
Optimist Championship Fleet / Blue KHYF
32. Alexander Beggs 22704
Optimist Championship Fleet / Blue King Harbor
33. Jobi Blachy 1
Optimist Championship Fleet / Blue King Harbor
34. Tyler Burks 23091
Optimist Championship Fleet / Red King Harbor Yacht Club - KHYC
35. Kayla Spalding 2
Optimist Championship Fleet / Red King Harbour
36. Brynn Behrens 21827
Optimist Championship Fleet / Red Santa Barbara Yacht Club
37. Teo Lee 224
Optimist Championship Fleet / Blue Santa Barbara Yacht Club
38. Carly Kieding 888
Optimist Championship Fleet / Red SBYC
39. Taylor Escola 171231
Optimist Championship Fleet / Blue SBYC
40. Grant Long 17123
Optimist Championship Fleet / Blue SBYC
41. Kanoa Lee 22425
Optimist Championship Fleet / Red SBYC
42. Emerson Wadell 14718
Optimist Championship Fleet / White SBYC
43. Porter Murray 17152
Optimist Championship Fleet / Red SBYC
44. Dylan Seawards 14716
Optimist Championship Fleet / Red SBYC
45. Maggie Ugoretz 114716
Optimist Championship Fleet / Blue SBYSF
46. Caleb Spargur 20302
Optimist Championship Fleet / Blue SBYSF
47. Crue Ziskind 18101
Optimist Championship Fleet / Red SBYSF / SBYC
48. Anton Schmid 21502
Optimist Championship Fleet / Blue SDYC
49. Bailey Di Palma 11500
Optimist Championship Fleet / White SMWYC
50. Julian Yao 14782
Optimist Championship Fleet / White SMWYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network