Registrants For
St. Thomas International Optimist Regatta and TOTE Clinic
St. Thomas Yacht Club - St. Thomas, VI

June 14-20, 2021
213 people have registered for this event

Clinic Only
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. TANNER KRYGSVELD ISV 955 Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
2. Audrey Zimmerman TBD Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
3. Howard Zimmerman TBD1 Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
4. Mila Melbourne TBD12 Opti Green Fleet, *, * ISV ISV
5. Emma Walters ISV224 Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
6. Phoenix Moore UNK15 Opti Green Fleet, *, * USA USA
7. Chase Strobel TBD 23 Opti Green Fleet, *, * ISV ISV
8. Coby Fagan TBD Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
9. Sydney FRAIND 20797 Opti Green Fleet, *, * USA USA
10. Savannah Fraind 0000 Opti Green Fleet, *, * USA USA
11. Connor Karr USA 22590 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
12. Violet Karr TBD CRYC Opti Green Fleet, *, * USA USA
13. Roger Casellas PUR 5206 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
14. Kyla BENESCH 18309 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
15. Finnegan Grainger 19350 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
16. Wyatt Lipp 21762 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
17. Glen Foster USA23088 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
18. Wylder Smith 22853 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
19. Malo Dupuy 49 Opti Green Fleet, *, * USA USA
20. pierce olsen 22582 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
21. Fynn Olsen USA22581 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
22. Eliza Corral 22961 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
23. Sadie Bolton 17036 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
24. Tegan O’Quinn 23132 Opti Green Fleet, *, * USA USA
25. Travis Greenberg 22448 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
26. Isla O’Quinn 1695 Opti Green Fleet, *, * USA USA
27. Karl Panthaki 22947 Opti Green Fleet, *, * USA USA
28. Brody WOOD 20411 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
29. Kayaan Panthaki 17087 Opti Green Fleet, *, * USA USA
30. Elizabeth Xydas 21699 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
31. Pierce Weber 22906 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
32. Alfonso Lanseros USA22588 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
33. Charlotte Cundey USA 19633 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
34. Miles Cundey USA 21853 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
35. Amelon Rule 20662 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
36. Sander Block 22959 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
37. Casey Moure TBA Opti Green Fleet, *, * USA USA
38. Fischer Smith 22955 Opti Green Fleet, *, * USA USA
39. Daniel Moure 20401 Opti Green Fleet, *, * USA USA
40. Kailee Moure 21855 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
41. Yann Menard 21169 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
42. Harrison Szot 17255 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
43. Jackson Wilcox 23100 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
44. Gilman Hackel USA 21447 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
45. Natalie Gaver 22208 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
46. Harrison Gandy 19257 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
47. Amanda Jones 00001 Clinic Only, *, * USA USA
48. Isabel Veiga 23108 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
49. Will Barnhart 20402 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
50. Thomas Zaydon 22574 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
51. William Michael 21337 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
52. Casey Small 19580 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
53. Sydney Small 20465 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
54. Gavin Galway 22942 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
55. Dylan Tomko USA 22754 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
56. Patrick McNamara 22111 Clinic Only, *, * USA USA
57. Ian Farley USA15973 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
58. Ewan Dossin 22490 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
59. Emilio Bocanegra 21503 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
60. Claire Ramsey 1573 Opti Championship Fleet, *, * CAN CAN
61. Andi Kinnear CAN1818 Opti Championship Fleet, *, * CAN CAN
62. Bella Woodson PUR 300 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
63. Noah Gautier 12087 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
64. Isabella Calzadilla 348 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
65. Diego Jose Marrero Cuevas 00 Opti Green Fleet, *, * PUR PUR
66. Virginia Lovell USA 23111 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
67. Jonathon Schwartz 20401 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
68. Jason Folvig 22969 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
69. Sophia Alexopoulos 21614 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
70. Richard Sykes 17412 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
71. Avery Beck 19291 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
72. Helena Borcherding USA 17409 Clinic Only, *, * USA USA
73. Alia Dennis CAN1285 Clinic Only, *, * USA USA
74. Estella Morris USA23102 Clinic Only, *, * USA USA
75. Mathew Black USA 21295 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
76. Gian marco Piovanetti PUR 1408 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
77. Alexandra Kolaya USA 10709 Clinic Only, *, * USA USA
78. Sienna Kolaya USA TBD Clinic Only, *, * USA USA
79. Thomas O'Grady 000 Clinic Only, *, * USA USA
80. Rosie Simpson 14898 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
81. Diego Ewinger ANT 5050 Opti Championship Fleet, *, * ANT ANT
82. Allie Capasso CAY1027 Opti Championship Fleet, *, * CAY CAY
83. Talon Schenck 9843 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
84. Jack Meade 8471 Clinic Only, *, * USA USA
85. David Mateo Coates 22863 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
86. Jackson jones USA276 Opti Green Fleet, *, * USA USA
87. Miles Gordon 22665 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
88. Alexandra Bugacov 14135 , *, * USA USA
89. Ethan Wenokur USA 23153 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
90. joshua wenokur USA 3043 Opti Green Fleet, *, * USA USA
91. Katlia Sherman 20879 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
92. Luca Damiano 22470 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
93. A Meade 0001 Clinic Only, *, * USA USA
94. Wills Gandy 17807 Clinic Only, *, * USA USA
Opti Green (Regatta Only)
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. Mila Melbourne TBD12 Opti Green Fleet, *, * ISV ISV
2. Phoenix Moore UNK15 Opti Green Fleet, *, * USA USA
3. Amanda Jones 167387 Opti Green Fleet, *, * USA USA
4. Chase Strobel TBD 23 Opti Green Fleet, *, * ISV ISV
5. Sydney FRAIND 20797 Opti Green Fleet, *, * USA USA
6. Savannah Fraind 0000 Opti Green Fleet, *, * USA USA
7. Violet Karr TBD CRYC Opti Green Fleet, *, * USA USA
8. Tegan O'Quinn 1695 Opti Green Fleet, *, * USA USA
9. Sienna Kolaya TBD Opti Green Fleet, *, * USA USA
10. Isla O'Quinn 1695 Opti Green Fleet, *, * USA USA
11. Malo Dupuy 49 Opti Green Fleet, *, * USA USA
12. Wills Gandy USA 17807 Opti Green Fleet, *, * USA USA
13. Karl Panthaki 22947 Opti Green Fleet, *, * USA USA
14. Kayaan Panthaki 17087 Opti Green Fleet, *, * USA USA
15. Casey Moure TBA Opti Green Fleet, *, * USA USA
16. Daniel Moure 20401 Opti Green Fleet, *, * USA USA
17. Abigail Galway 15133 Opti Green Fleet, *, * USA USA
18. Rafael Vazquez PUR5808 Opti Green Fleet, *, * PUR PUR
19. Diego Rivera Hermida PUR 928 Opti Green Fleet, *, * PUR PUR
20. Eric Huot PUR 5422 Opti Green Fleet, *, * PUR PUR
21. Isabella Calzadilla 348 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
22. Diego Jose Marrero Cuevas 00 Opti Green Fleet, *, * PUR PUR
23. George Alexopoulos 18597 Opti Green Fleet, *, * USA USA WAITLISTED
24. Jackson jones USA276 Opti Green Fleet, *, * USA USA
25. joshua wenokur USA 3043 Opti Green Fleet, *, * USA USA
26. Valeria Perez-Hermida PR 140 Opti Green Fleet, *, * PUR PUR
Opti RWB (Regatta Only)
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Hometown Country Payment
1. TANNER KRYGSVELD ISV 955 Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
2. Audrey Zimmerman TBD Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
3. Howard Zimmerman TBD1 Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
4. Halina Diehl ISV531 Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
5. Emma Walters ISV224 Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
6. Santiago brunt 95 Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
7. Coby Fagan TBD Opti Championship Fleet, *, * ISV ISV
8. Connor Karr USA 22590 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
9. John Brooks ISV820 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
10. Roger Casellas PUR 5206 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
11. Alexandra Kolaya 10709 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
12. Kyla BENESCH 18309 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
13. Finnegan Grainger 19350 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
14. Gian Marco Piovanetti PUR 1408 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
15. Wyatt Lipp 21762 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
16. Glen Foster USA23088 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
17. Wylder Smith 22853 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
18. pierce olsen 22582 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
19. Fynn Olsen USA22581 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
20. Sophie De Leon Urban Usa 21555 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
21. Eliza Corral 22961 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
22. Sadie Bolton 17036 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
23. Travis Greenberg 22448 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
24. Harrison Gandy 19257 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
25. Brody WOOD 20411 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
26. Gilman hackel usa 21447 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
27. Elizabeth Xydas 21699 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
28. Alejandro Ferrer PUR 4080 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
29. Pierce Weber 22906 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
30. Alfonso Lanseros USA22588 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
31. Charlotte Cundey USA 19633 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
32. Natalie Gaver 22208 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
33. Miles Cundey USA 21853 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
34. Sebastian Johan van de Kreeke USA17007 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
35. Amelon Rule 20662 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
36. Sander Block 22959 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
37. Fischer Smith 22955 Opti Green Fleet, *, * USA USA
38. Kailee Moure 21855 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
39. Estella Morris USA 23102 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
40. Yann Menard 21169 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
41. James Pine 21594 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
42. Nathan Pine 21595 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
43. Harrison Szot 17255 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
44. Jackson Wilcox 23100 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
45. Sydney Stoldt 22916 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
46. Madeline Janzen 18508 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
47. Isabel Veiga 23108 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
48. Will Barnhart 20402 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
49. Beck Brill USA22750 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
50. Thomas Zaydon 22574 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
51. William Michael 21337 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
52. Casey Small 19580 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
53. Dylan Tomko USA 22754 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
54. Sydney Small 20465 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
55. Patrick McNamara USA 22111 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
56. Gavin Galway 22942 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
57. Ian Farley USA15973 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
58. Ewan Dossin 22490 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
59. Emilio Bocanegra 21503 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
60. Claire Ramsey 1573 Opti Championship Fleet, *, * CAN CAN
61. Andi Kinnear CAN1818 Opti Championship Fleet, *, * CAN CAN
62. Jose Guillermo Diaz PUR 1802 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
63. Sebastian Torres 7322 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
64. Amaru Soler PUR327 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
65. Bella Woodson PUR 300 Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR
66. Noah Gautier 12087 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
67. Aidan McKoin 18951 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
68. Arthur Meade 22943 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
69. LIAM CHRISTOPHER 18311 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
70. Diego Patan TBD Opti Championship Fleet, *, * PUR PUR WAITLISTED
71. Jack Meade 8471 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
72. Alia Dennis CAN1285 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
73. Virginia Lovell USA 23111 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
74. Jonathon Schwartz 20401 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
75. Jason Folvig 22969 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
76. Sophia Alexopoulos 21614 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
77. Richard Sykes 17412 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
78. Avery Beck 19291 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
79. Helena Borcherding USA17409 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
80. Matthew Black 21295 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
81. Thomas O'Grady 22711 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
82. Rocco Wright Irl1636 Opti Championship Fleet, *, * IRL IRL WAITLISTED
83. Sienna Wright Irl1608 Opti Championship Fleet, *, * IRL IRL WAITLISTED
84. Rosie Simpson 14898 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
85. Diego Ewinger ANT 5050 Opti Championship Fleet, *, * ANT ANT
86. Allie Capasso CAY1027 Opti Championship Fleet, *, * CAY CAY
87. Talon Schenck 9843 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
88. David Mateo Coates 22863 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
89. Miles Gordon 22665 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
90. Alexandra Bugacov 14135 , *, * USA USA
91. Ethan Wenokur USA 23153 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
92. Katlia Sherman 20879 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
93. Luca Damiano 22470 Opti Championship Fleet, *, * USA USA
Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network