Registrants For
Oxford Regatta Jr. One Design - Optimist, Jr. 420 & Jr. Laser Radial
Tred Avon Yacht Club

August 07-08, 2021
41 people have registered for this event

Jr. 420
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Kyle Reinecke
Scarlett Harris
7838 Jr. 420 *, * Annapolis Yacht Club
2. Luca DeSimone
Sofia Forsberg
3196 Jr. 420 *, * Annapolis Yacht Club
3. Sterling Maggard
Jack DeVito
111 Jr. 420 *, * Sailing Center Chesapeake
4. Skylor Sweet
Ava Arepally
Seaglass II 7289 Jr. 420 *, * NERYC/TAYC
5. Lilliana webb
Jake Crandall
na 4467 Jr. 420 *, * NERYC
6. Parker Herman
GAVIN Fretz
7169 Jr. 420 *, * Severn Sailing Association
7. Jonathan Stevenson
Daniel Aaron
TBD Jr. 420 *, * Sailing Center Chesapeake
8. Walker Angus
Mason Chapman
8832 Jr. 420 *, * FBYC
9. Will Friedell
John Szynal
AYC Jr. 420 *, * Annapolis Yacht Club
10. Nate Long
Julia Hlousek
AYC TBD Jr. 420 *, * Annapolis Yacht Club
11. Jack Powers
Helena English
8104 Jr. 420 *, * SSA
 


Jr. Laser Radial
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Willem DeSimone

169655 Jr. Laser Radial *, * SSA
2. John Thomas Mason

168468 Jr. Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
3. Joshua Bendura

Sheila too 215478 Jr. Laser Radial *, * FBYC
4. Joshua Almany

191980 Jr. Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
5. Caroline Welte

n/a n/a Jr. Laser Radial *, * Cambridge Yacht Club
6. Logan Hayes

197129 Jr. Laser Radial *, * FBYC
7. Henry Ciszewski

216725 Jr. Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
8. Reed McAllister

208758 Jr. Laser Radial *, * FBYC
9. Noah Wensell

200368 Jr. Laser Radial *, * FBYC
10. Luca Webb

216504 Jr. Laser Radial *, * NERYC
11. James Cottage

190383 Jr. Laser Radial *, * North East River Yacht Club
12. Nathan Jensen

217366 Jr. Laser Radial *, * NERYC
13. Chase Utley

183917 Jr. Laser Radial *, * FBYC
 


Opti Green
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Finn Erickson

16039 Opti Green *, * Severn Sailing Association
2. Henry Latell

Crush USA 6768 Opti Green *, * FBYC
3. John Ackerly

Pippy P1523 Opti Green *, * FBYC
4. Cyrus Garrett

6176 Opti Green *, * FBYC
5. Jamison Jones

None Opti Green *, * AYC
6. Virginia Williams

The Wasp 1 Opti Green *, * FBYC
7. Ord Williams

Whitecap 102 Opti Green *, * FBYC
8. Stephen Utley

18207 Opti Green *, * FBYC
9. Nolan Matney

Titanic II 12496 Opti Green *, * TAYC Member
 


Opti RW&B
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Robert Carey

TBD Opti RW&B *, * Tred Avon Yacht Club
2. Caroline Carey

Honey Badger 19552 Opti RW&B *, * Tred Avon Yacht Club
3. Charlotte Hugo

23995 Opti RW&B *, * Annapolis Yacht Club
4. Daniel Skutch Tyson

22212 Opti RW&B *, * Severn Sailing Association
5. Madeleine Garrett

Running Wild 18363 Opti RW&B *, * FBYC
6. Clarke Garrett

Dragon Run 18459 Opti RW&B *, * FBYC
7. Dylan Cook

Wave Hopper 20686 Opti RW&B *, * Severn Sailing Association
8. Alex Baker

22777 Opti RW&B *, * Annapolis Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network