C420
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Reese Meyers
Claire Rowland
TBA C420 Baltimore County Sailing Center
Baltimore County Sailing Center
2. Patrick Tis
lucy sunderland[Pending]
tbd C420 BCSC
3. Lucy Von Rohr
Wilson Von Rohr
TBD C420 Annapolis Yacht Club
Annapolis Yacht Club
4. Lilliana Webb
Jake Crandall
4467 C420 NERYC
NERYC
5. William Lindsley
Katherine Castleberry
13 C420 SSA
SSA
6. Parker Herman
7169 C420 Severn Sailing Association
7. William Harding
Ava Farley
4719 C420 Severn Sailing Association
Severn Sailing Association
8. Wills Montague
[Pending]
TBD# C420 Annapolis Yacht Club
9. Skylor Sweet
Ava Arepally
7289 C420 Neryc
Tayc
10. Tad Clifton
Raam Fox
6987 C420 Annapolis Yacht Club
AYC
11. Owen Bott
Julia Kozlowski
TBD C420 Baltimore County Sailing Center
Baltimore County Sailing Center
12. Jack Sieg
[Pending]
6681 C420 SSA
13. Maddison Carew
Aden Keithley
TBD2 C420 Severn Sailing Association
SSA
14. Antigua Steward
Katrina Hall
tba C420 Baltimore County sailing Center
Baltimore Country Sailing Center
15. Chris McCollum
[Pending]
AYC6 C420 Annapolis Yacht Club
16. Marco Welch
[Pending]
1234 C420 AYC
17. Jack Powers
[Pending]
TBD C420 Severn Sailing Association
 


Laser Radial
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Luca webb
216504 Laser Radial AYC
2. Walter Ingis
RH1 Laser Radial Rock Hall Yacht Club
3. Finlay Proud
48888 Laser Radial NERYC
4. Christopher Draper
212615 Laser Radial Severn Sailing Association
5. James Cottage
190383 Laser Radial North East River Yacht Club
6. Tommy McGeady
218117 Laser Radial Annapolis YC
7. Noah Macielag
153375 Laser Radial RHYC
8. Samuel de los Reyes
218478 Laser Radial SSA
 


Opti Blue
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Alex Fallon
19350 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
2. Bryce Herfel
20685 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
3. Anna Makovich
16361 Opti Blue BCSC
4. Lily Maloney
21 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
5. Charlie Dyke
9477 Opti Blue Ssa
 


Opti Green
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Mateo Cole
108615 Opti Green Severn Sailing Association
2. Charlie Ingis
RH2 Opti Green Rock Hall Yacht Club
3. Thomas Wood
8847 Opti Green SSA
4. Henry MacDonald
13798 Opti Green Annapolis yc
5. Charlotte MacDonald
8645 Opti Green Annapolis yc
6. Alden Durrell
20512 Opti Green Annapolis Yacht Club / PYC
7. Adam Butz
0512 Opti Green Bcsc
8. Eleanor Owings
8855 Opti Green Corsica Yacht Club
9. David Owings
7053 Opti Green Corsica River Yacht Club
10. Daniel Skutch Tyson
22212 Opti Green Severn Sailing Association
11. Jackson Hammock
261 Opti Green Baltimore County Sailing Center
12. Ryan Mills
14590 Opti Green Ayc
13. Alex Julian
12778 Opti Green Annapolis Yacht Club
14. Emily Julian
13176 Opti Green Annapolis Yacht Club
15. Sophia Buckler
8049 Opti Green Severn sailing assoc
16. Zachary Kozlowski
15765 Opti Green BCSC
17. james Biles
9503 Opti Green Annapolis Yatch Club
 


Opti Red
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Alex Baker
22777 Opti Red Annapolis Yacht Club
2. Halsey Carter
16064 Opti Red Annapolis Yacht Club
3. Charlotte Hugo
USA22995 Opti Red Annapolis Yacht Club
4. Marcus Kozlowski
19701 Opti Red BCSC