Registrants For
Rock the Rock Regatta
Corinthian Sailing Club

September 10-11, 2022
72 people have registered for this event

C420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ben Epstein 8201 Wyatt Auer
C420 / Corinthian Sailing Club
2. Elliot McEachern 6223 Susie Fagelman
C420 / CSC
3. Maxwell Mendenhall 1 Samuell Mendenhall
C420 / CSC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Bree Ramsey 208577
Laser 4.7 / Corinthian Sailing Club
2. Finn Willis 20
Laser 4.7 / [Junior] Corinthian Sailing Club
3. Mary Hayden Meredith 67496
Laser 4.7 / [Junior] Corinthian Sailing Club
4. Nox Cleaves 194070
Laser 4.7 / [Junior] CSC
5. Harrison Fincher 219732
Laser 4.7 / [Junior] Fort Worth Boat Club
6. Hollis Fincher 199339
Laser 4.7 / [Junior] Fort Worth Boat Club
7. Lilyana Moody 08711
Laser 4.7 / [Junior] Fort Worth Boat Club
8. Isla Mrstik 180121
Laser 4.7 / [Junior] FWBC
9. Shiloh Mabry 197059
Laser 4.7 / [Junior] FWBC
10. Sophia Shubin 195480
Laser 4.7 / [Junior] FWBC
11. Lauren Couturier 45
Laser 4.7 / [Junior] Grapevine Sailing Club
12. Josh Burger 71
Laser 4.7 / [Junior] Grapevine Sailing Club
13. Kin John Lau 56
Laser 4.7 / [Junior] Grapevine Sailing Club
14. Gavin Galway 216702
Laser 4.7 / [Junior] Lakewood Yacht Club
15. sam rihn 166853
Laser 4.7 / [Junior] OCBC
16. Eugene Park 213431
Laser 4.7 / [Junior] RCYC
17. Mercedes Porter-Via 218134
Laser 4.7 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
18. Ashleigh Hoye 214549
Laser 4.7 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
19. Taylor Barney 195909
Laser 4.7 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Max Hoffman 8
Laser Radial / [Junior] Corinthian Sailing club
2. Otto Beall 158921
Laser Radial / [Open] Corinthian Sailing Club Dallas
3. Jason Dickerson 12
Laser Radial / [Junior] CSC
4. Peyton Bernstein 13
Laser Radial / [Junior] CSC
5. Liz Cleaves 138979
Laser Radial / [Junior] CSC / RCYC
6. Konark Gupta 42
Laser Radial / [Junior] CSC, Dallas
7. Eli Pfarrer 209299
Laser Radial / [Junior] FWBC
8. Luke Wilson 190495
Laser Radial / [Junior] GSC
9. Hrencher Samuel 190253
Laser Radial / [Junior] OCBC
10. Evelyn Hrencher 192015
Laser Radial / [Junior] OCBC
11. Ian Park 214502
Laser Radial / [Junior] RCYC
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ozzie Young 17118
Optimist / Blue Ft Worth
2. Finn Messner 13987
Optimist / Red FWBC
3. Umi Fuchs 3680
Optimist / Blue GSC
4. Harrison womble 15555
Optimist / White RCYC
5. Luke Scott 15973
Optimist / Blue RCYC
6. Sebastian Porter-Via 21040
Optimist / Blue Rush Creek Yacht Club
7. Tyler Logan 12573
Optimist / Blue Rush Creek Yacht Club
8. Catalina Parra USA22774
Optimist / RED Rush Creek Yacht Club
9. Camryn Barney 15583
Optimist / Blue Rush Creek Yacht Club
10. Kaden Virag 18490
Optimist / Red Rush Creek Yacht Club/Lakewood Yacht Club
11. Hadden Brinegar 22540
Optimist / White Southport Yacht Club
12. Autumn Tokerud 22026
Optimist / Blue Viridian
13. Anson Dart 22022
Optimist / White Viridian Sailing Center
14. Alexandra Wilhelm 22029
Optimist / Blue Viridian Sailing Club
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Margaret Faust USA 17420
Optimist Green / Austin Yacht Club
2. Jenkins Rist 21145
Optimist Green / Corinthian
3. Matyias Boin 7
Optimist Green / Corinthian
4. Hayden Tzhone 11503
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
5. Harmony Tzhone 81
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
6. Marshall Rodriguez 14722
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
7. Penelope Gomez 87
Optimist Green / Corinthian sailing club
8. John Montani 26
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
9. Lawrence Tong 18
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
10. Levi Gruber 17976
Optimist Green / Corinthian sailing club
11. Austin Oldreive 212
Optimist Green / Corinthine sailing club
12. Anya Paschall 17
Optimist Green / CSC
13. SOPHIE HUNTER 8160
Optimist Green / FWBC
14. Cadence Martin 14
Optimist Green / FWBC
15. Tami Fuchs 121
Optimist Green / GSC
16. Bear Mustac 23648
Optimist Green / GSC
17. Annabelle Robicheaux USA 19289
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
18. Nora Hrencher 9307
Optimist Green / OCBC
19. caleb alwine p2
Optimist Green / PAYC
20. Hayes Dando 5
Optimist Green / RCYC
21. Henry Krueger 18490
Optimist Green / RCYC
22. Oliver Esch UAE 308
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
23. Mateo Parra USA18674
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
24. Tomas Parra 10
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
25. J.R. Cutcher 19236
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network