Club 420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Lily Burtner 8190 Grace Noonan
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
2. Evan daSilva 1002
[Pending]
Club 420 / Hyannis YC
3. Hannah Fay TBD
[Pending]
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
4. Miya Preyer 2605 Mercedes Escandon
Club 420 / Metedeconk River YC
5. Patrick O'Neill 81 Ellie Collins
Club 420 / Hingham Maritime
6. Claire Goldman 5059 Caroline West
Club 420 / Wild Harbor YC
7. Matthew Lopes 6035 Lilly Dipietro
Club 420 / Wild Harbor YC
8. Reese Harrison 6818 Christian Pattavina
Club 420 / Community Boating-Boston
9. C.J. Manning 15 Rosie Collins
Club 420 / Hingham Maritime
10. David Rome 3171 Stephen Affanato
Club 420 / Wild Harbor YC
11. Sergio Martinez 8187 Luna Peary
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
12. Andrew Karalekas 5 Shea Morrissey
Club 420 / Hingham Maritime
13. Devon Hartigan 20161 Claire Taylor
Club 420 / Hingham Maritime
14. Abigail Murray 5402 Amy Calnan
Club 420 / Scituate Harbor YC
15. Eli Murray 7754 Ethan Baker
Club 420 / Scituate Harbor YC
16. Rebecca Murray S06 Anya Healey
Club 420 / Scituate Harbor YC
17. Gunnar Nee 1110 Nate Thomas
Club 420 / Cohasset YC
18. Quinn Brighton S215 Matthew Straub
Club 420 / Scituate Harbor YC
19. Michael Murphy 7753 Devon West
Club 420 / Scituate Harbor YC
20. Veronica Smith 1007 Olivia Wiatrowski
Club 420 / Hyannis YC
21. Jackson Tedeschi 888 Cameron Tedeschi
Club 420 / Hingham Maritime
22. Andrew Smith 1L Michael Lengen
Club 420 / Satuit BC
23. Sam Dobens 8188 Elizabeth Linsdell
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
24. Charlie Kettlewell 1000 Sam Gulachenski
Club 420 / Hyannis YC
25. Liam Slane 6381 Grace Gruber
Club 420 / Hingham Maritime
26. Bradford Campbell 8189 Isabella Rabeni
Club 420 / Duxbury Bay Maritime
27. Olivia Demmin 1008 Cy Kurd
Club 420 / Hyannis YC
28. Allen Sulc S23 Collin Holson
Club 420 / Scituate Harbor YC
29. Maxwell White S402 Michael Rohnstock
Club 420 / Scituate Harbor YC
30. Alex Goniatis 6380 Caleb Lumbard
Club 420 / Hingham Maritime
31. Lauren Roche 6 Lily Almeida
Club 420 / Scituate Harbor YC
32. Maya Lytje 1065 Maxwell Hall
Club 420 / Community Boating-Boston
33. Max Katz-Christy 6810 Nolan Cooper
Club 420 / Community Boating-Boston
34. Emma Burnham 755 Audrey Almeida
Club 420 / Scituate Harbor YC
35. Ethan Maxwell 88 Andrew Hoadley
Club 420 / Cohasset Sailing Club
36. Race Graff SBC 3 Tindell Frick
Club 420 / Scituate BC
37. Ellen Efstathiou 1003 Grazi Vezza
Club 420 / Hyannis YC
38. Zoe D'Onofrio 21 Greta Klein
Club 420 / Satuit BC
39. Julia Brighton S514 Aidan Gilmartin
Club 420 / Scituate Harbor YC
40. Zane Foster 12 Alex Tsicoulias
Club 420 / Community Boating-Boston
41. Maggie Burnham 4 Caroline Roche
Club 420 / Scituate Harbor YC
42. Stephanie Robinson 9 Tasman Claridge
Club 420 / Hingham Maritime
43. Aidan Connerly 7747 Will Bryant
Club 420 / Hingham YC
44. Sam Springer 796 Jack Gordon
Club 420 / Hull YC
45. Ian McCaffrey 1468 Katy Benagh
Club 420 / Quannapowitt YC
46. Zoe Grant SBC 1 Hayley O'Brien
Club 420 / Satuit BC
47. Cooper Grant SBC 2 Lawrie Quinn
Club 420 / Satuit BC
48. Emily O'Connor 1271 Ryan Obremski
Club 420 / Hull YC
49. Henri Richardson 2 Daniel O'Connor
Club 420 / Hulll YC
50. Tom Rogers 7744 Trent Hesselman
Club 420 / Hingham YC
51. Emma Stephens 11111 Elise Wimberley
Club 420 / Cohasset YC
52. Jackson Parker S525 Owen Mullaney
Club 420 / Scituate Harbor YC
53. Owen Egan CYC2 Paige Egan
Club 420 / Chapoquoit YC
54. Zach Myers 7166 Owen Myers
Club 420 / Chapoquoit YC
55. Kate Rogers 7745 Grace Taylor
Club 420 / Hingham YC
56. Helen Field 5168 Erin Gillis
Club 420 / Dennis YC
57. Tucker Moran 3455 Dylan Moran
Club 420 / Cohasset Sailing Club
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Pearse Dowd 21833
Optimist / Blue Pleon Yacht Club
2. Lillian Vittone 21600
Optimist / Blue Nantucket All-Island Race Team/NYC
3. Gavin Hudson 18701
Optimist / Blue Pleon YC
4. Dylan Balunas 22211
Optimist / Blue Pleon YC
5. Danielle Koelbel USA 20037
Optimist / Red Duxbury Bay Maritime
6. Madeline Koelbel 20041
Optimist / Red Duxbury Bay Maritime
7. Caitlin O'Connor 20667
Optimist / Red Wild Harbor YC
8. Michael Cunniff 22241
Optimist / Red Pleon YC
9. Sara Menesale 211
Optimist / White Hingham Maritime
10. Elinor West 14770
Optimist / Red Wild Harbor YC
11. Ainsley West 20963
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
12. Charlotte West 15451
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
13. Aydin Tiryaki 9219
Optimist / White Cohasset YC
14. Claire Murray 8525
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
15. William Sichol 13919
Optimist / Blue Hingham YC
16. Max Westhoven 14234
Optimist / Blue Pleon YC
17. Matthew Murphy 20849
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
18. Brady Read 21599
Optimist / Blue Nantucket All-Island Race Team/NYC
19. Paige Joyce 21111
Optimist / Red Plymouth YC
20. Lauren Joyce 19413
Optimist / Red Plymouth Yacht Club
21. John Gaynor 20586
Optimist / Red Plymouth YC
22. Thomas Gaynor 14143
Optimist / Blue Plymouth Yacht Club
23. Catherine Brennan 5
Optimist / Red Plymouth YC
24. Lucca Antonietti 8005
Optimist / White Nantucket All-Island Race Team/NCS
25. Indya Mason 130541
Optimist / Blue Nantucket All-Island Race Team/GHYC
26. Nathaniel Mason 122934
Optimist / White Nantucket All-Island Race Team/GHYC
27. Jamie Tribble 20042
Optimist / Blue Duxbury Bay Maritime
28. Eloise Goedkoop 12949
Optimist / Blue Pleon YC
29. Ryan Begin 9045
Optimist / Blue Pleon YC
30. Collin Chamberlain 19674
Optimist / Blue Plymouth YC
31. Charlotte Hoover 1212
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
32. Gerhardt Hoover 3111
Optimist / White Scituate Harbor YC
33. Gavin Monaghan 11868
Optimist / Red Duxbury Bay Maritime
34. Owen Mayo 17987
Optimist / Blue Plymouth YC
35. William Gay 20039
Optimist / Blue Hingham Maritime
36. John Sargent 9099
Optimist / Red Wild Harbor YC
37. Porter Bell 20949
Optimist / Red Hingham YC
38. Ainsley Allen 7858
Optimist / Blue Cohasset YC
39. Wilson Fox 17413
Optimist / Blue Hingham YC
40. Will Denker 19348
Optimist / Blue Hingham YC
41. Sawyer Reed 11098
Optimist / Blue Hingham YC
42. Julia Gordon 15863
Optimist / Blue Hull YC
43. Jack Springer 5574
Optimist / Blue Hull YC
44. Trevor Buckeridge 19991
Optimist / Blue Hingham YC
45. Ted Richardson 7411
Optimist / Blue Hull YC
46. Sloane Mullin 21311
Optimist / Blue Nantucket YC
47. Thayer Bernier 14617
Optimist / Blue Cohasset YC
48. Mary Costello 9197
Optimist / Blue Scituate Harbor YC
49. Tiernan Burns 16307
Optimist / White Nantucket All-Island Race Team/NCS
50. Robert Hodges-Falcone 0022
Optimist / Blue Hingham Maritime
51. Madeline Chai 2002
Optimist / Red Nantucket All-Island Race Team/NCS
52. Andrew Engel 20605
Optimist / Red Hingham YC
53. Nathan Askjaer 21854
Optimist / White Cohasset YC
54. Griffin Beaulieu 20048
Optimist / Red Hingham YC
55. Patience Gifford 21598
Optimist / Blue Nantucket YC
56. Jonnie Ciffolillo 21662
Optimist / Blue Beverly YC
57. Drew Mastovsky 14439
Optimist / Red Beverly YC
58. Charlotte Ivimey 181
Optimist / Blue Cohasset YC
59. Daniel Kszystyniak 20044
Optimist / Red Duxbury Bay Maritiime
60. Ryan Bookman 12969
Optimist / Blue Pleon YC
61. Andrew Nelson 21095
Optimist / Blue Cohasset YC
62. Jack Homa 11877
Optimist / Blue Gators
63. Jack Spillane 19889
Optimist / White Gators
64. Jackson Ivers 9208
Optimist / Blue Pleon YC
65. Libby Rogers 19777
Optimist / White Hingham YC
66. Jack Welburn 12458
Optimist / Red Stone Horse YC
67. Jane Ryan 16803
Optimist / White Scituate Harbor YC
 


Optimist-Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Travis Greenberg 22448
Optimist-Green / Satuit BC
2. Annika McCanne 4079
Optimist-Green / Cohasset YC
3. Alexander Sturdy 11993
Optimist-Green / Cohasset YC
4. Owen Norris 21109
Optimist-Green / Cohasset YC
5. Noah Rafferty 9557
Optimist-Green / Cohasset YC
6. David Won 20038
Optimist-Green / Hingham Maritime
7. Matthew Hines 1302
Optimist-Green / Hingham Maritime
8. Diana Won 120037
Optimist-Green / Hingham Maritime
9. Jackson Ketchen 20609
Optimist-Green / Cohasset YC
10. Archie Ferguson 2003
Optimist-Green / Nantucket All-Island Race Team/NCS
11. Hannah Smith SBC 2
Optimist-Green / Satuit BC
12. Jude Fraccalossi PYC 1
Optimist-Green / Plymouth YC
13. Ainslie Schorr 21601
Optimist-Green / Nantucket All-Island Race Team/NYC
14. Levi O'Duggan 13528
Optimist-Green / Hull YC
15. Maisie Schorr 2006
Optimist-Green / Nantucket All-Island Race Team/NYC
16. Madison Quirk 16730
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
17. Summer Claridge 1304
Optimist-Green / Hingham Maritime
18. Isabella Sulc 19844
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
19. Owen Hurley 1
Optimist-Green / Hull YC
20. Andrew Shine 131
Optimist-Green / Hull YC
21. Bryn Graff 8682
Optimist-Green / Scituate BC
22. Avery Regan 7229
Optimist-Green / Cohasset YC
23. Hadley Reed 19464
Optimist-Green / Hingham YC
24. Molly Flynn 6875
Optimist-Green / Plymouth YC
25. Owen Quinn SBC4
Optimist-Green / Satuit BC
26. Bella Mazzocco 10
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
27. Luke Mazzocco 10
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
28. Noelle Brighton 16357
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
29. Maxwell Day 5695
Optimist-Green / Hull YC
30. Henry Buchleitner 15832
Optimist-Green / Hull YC
31. Chase Van Ogtrop NCS22
Optimist-Green / Nantucket YC
32. Ian Smith 10287
Optimist-Green / Hingham YC
33. Will Henle 10726
Optimist-Green / Cohasset YC
34. Tanner Winslow 13032
Optimist-Green / Hingham YC
35. Mathilde Fowlkes 21860
Optimist-Green / Nantucket YC
36. Connor Straub 3
Optimist-Green / Scituate Harbor YC
37. Nicolas Badia 8051
Optimist-Green / Cohasset YC
38. Finn Stenfors 4442
Optimist-Green / Hull YC
39. Sam Ackerman 13020
Optimist-Green / Hingham YC
40. Ryan Murray 14531
Optimist-Green / Scituate Yacht Club
41. Ellie Hayes 11
Optimist-Green / Scituate Harbor YC