Registrants For
FLYING SCOT® WIFE HUSBAND CHAMPIONSHIP
FSSA, Fleet 23 and the Corinthian Sailing Club
September 13-15, 2019
35 people have registered for this event
Challenger Division
Name
Session
Hometown
Yacht Club
1.
Eric Reisdorf Eileen Reisdorf
Challenger Division
Dallas, TX USA
Corinthian Sailing Club
2.
Forest Atkins Mandy McCracken -Atkins
Challenger Division
Dallas, TX USA
Corinthian SC Dallas
3.
Phil Morris Teresa Morris
Challenger Division
Garland, TX USA
CSC
4.
JC Adrian Judy Adrian
Challenger Division
garland, TX USA
CSC
5.
Robert Muller Margaret Muller
Challenger Division
Madison, MS USA
Jackson Yacht Club
Championship Division
Name
Session
Hometown
Yacht Club
1.
Barry Hambrick Tracy Hambrick
Championship Division
BUCHANAN, GA USA
Birmingham Sailing Club
2.
Bronson Bowling Rachel Bowling
Championship Division
St. Louis, MO USA
Carlyle Sailing Association
3.
Mark Taylor Michele Taylor
Championship Division
Tampa, FL USA
Clinton Lake Sailing Association
4.
Ben Williams Deb Aronson
Championship Division
Urbana, IL USA
Clinton Lake Sailing Association
5.
Robert Cummings Nina Cummings
Championship Division
Mesquite, TX USA
Corinthian Sailing Club
6.
Greta Mittman Michael Mittman
Championship Division
Dallas, TX USA
Corinthian Sailing Club
7.
Steve Comen Renee Comen
Championship Division
Dallas, TX USA
Corinthian Sailing Club
8.
Kelly Gough Heidi Gough
Championship Division
Coppell, TX USA
Corinthian Sailing Club
9.
Jeff Perna Carolyn Perna
Championship Division
Dallas, TX USA
CSC
10.
Tom Miller Melissa Miller
Championship Division
Rockwall, TX USA
CSC
11.
Jeff Linton Amy Smith Linton
Championship Division
Ruskin, FL USA
Davis Island YC
12.
Tyler Andrews Carrie Andrews
Championship Division
Deer Park, MD USA
DCYRA
13.
Michael Faugust Jennifer Ikeda-Faugust
Championship Division
Baileys Harbor, WI USA
Ephraim Yacht Club
14.
Ryan Malmgren Stacey Rieu
Championship Division
Verona, WI USA
Ephraim Yacht Club
15.
Fred Soward Roberta Soward
Championship Division
CORPUS CHRISTI, TX USA
LCYC
16.
Gregory Kampf Diane Kampf
Championship Division
Whitinsville, MA USA
Massapoag Yacht Club
17.
John Domagala Susan Domagala
Championship Division
Spring, TX USA
Pensacola Yacht Club
18.
Lynn Bruss Bill Bruss
Championship Division
Lookout Mountain, GA USA
Privateer Yacht Club
19.
Mary Anne Hopper John Hopper
Championship Division
Heath, TX USA
RCYC/SDYC
20.
Jeff Progelhof Erin Progelhof
Championship Division
Heath, TX USA
Rush Creek Yacht Club
21.
Melissa Hemker Eric Hemker
Championship Division
Heath, TX USA
Rush Creek Yacht Club
22.
Bill Draheim Jennifer Draheim
Championship Division
Royse City, Texas USA
Rush Creek Yacht Club
Non-Spinnaker Division
Name
Session
Hometown
Yacht Club
1.
Tracy Crothers Gary Crothers
Non-Spinnaker Division
Dallas, TX USA
Corinthian Sailing Club
2.
Edward Stehel, Jr Elizabeth Stehel
Non-Spinnaker Division
Dallas, TX USA
Corinthian Sailing Club
3.
Doug Carriger Brittney Carriger
Non-Spinnaker Division
Richardson, TX USA
Corinthian Sailing Club
4.
Laurie Berger Brian Levine
Non-Spinnaker Division
Dallas, TX USA
Corinthian Sailing Club
5.
JOSEPH DeCosta Elizabeth DeCosta
Non-Spinnaker Division
DALLAS, TEXAS USA
Corinthian Sailing Club
6.
Graham Bryant Ellen Bryant
Non-Spinnaker Division
Dallas, TX USA
Corinthian Sailing Club
7.
Peter Petrik Adrienne Palmer
Non-Spinnaker Division
Dallas, TX USA
CSC
8.
Jason Treadway Brandy Treadway
Non-Spinnaker Division
Dallas, TX USA
CSC