Adult Laser
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Karen Alt

187973 Adult Laser *, * CYC
2. Jack Cabell

187977 Adult Laser *, * FBYC
3. Ken Davis

174215 Adult Laser *, * TAYC
4. James Golden

210869 Adult Laser *, * Annapolis Yacht Club
5. Robb Maxwell

169593 Adult Laser *, * None
6. Thomas Sitzmann

207152 Adult Laser *, * Sail1Design
 


Albacore
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Nicholas Allen
Marisa Allen
Mega Woof 6434 Albacore *, * PRSA
2. Bryan Bay
Sophie Taczak
7456 Albacore *, * West River Sailing Club
3. Barney Harris
Ernest Ayukawa
Deplorable USA 8258 Albacore *, * PRSA & WRSC
4. Michael Heinsdorf
Eva Hogan
Etude 8125 Albacore *, * Potomac River Sailing Association
5. Marty Hublitz
Johana Rodriguez
SailFaster 8124 Albacore *, * Prsa
6. Marty Minot
Jordan Minot
Tonno Veloce' 7971 Albacore *, * Miles River YC
7. Edward Will
Celeste Karpow
Cooler Runnings 8122 Albacore *, * PRSA
 


Comet
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Jon Burnham
Chaz Burnham
sharkbait 3932 Comet *, * cooper river yacht club
2. Dan CURRAN
Ellie McCarron
4104 Comet *, * Riverton
3. Pat Curran
Whitney Tagliavini
4103 Comet *, * Riverton YC
4. wick dudley
Beth Pinder
Samurai 2908 Comet *, * Corsica river
5. Arthur Silcox
Teri Nilsen
Manu Iki 4069 Comet *, * Corsica River YC
 


Junior Club 420
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Mae Wallace Angus
Eleanor Patterson
3196 Junior Club 420 *, * FBYC
2. Walker Angus
Henry Ciszewski
8582 Junior Club 420 *, * FBYC
3. Matt Budington
Linnea Forsberg
8580 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
4. Nick Budington
Anna Grolleman
8579 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
5. George Carty
Ryan Tatelbaum
AYC4 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
6. Josiah Chase
Isabella Fadullon
7603 Junior Club 420 *, * AYC
7. Chase Conway
Zoe Hoctor
8075 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
8. Hartley Cooper
Coard Benson
4768 Junior Club 420 *, * TAYC
9. Ava Cornell
Madeline Amthor
7681 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
10. William Donald
Malcom Morris-Berlin
AYC 3 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
11. Ava Farley
Ty Ryan
C420 7838 Junior Club 420 *, * SSA
12. Jimmy Flake
John Tilton
JimmyJohns 5889 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
13. Will Friedell
Asha Meyers
Asha Meyers
Asha Meyers
AYC2 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
14. Tehya Gaines
Hannah Davis
5063 Junior Club 420 *, * Sailing Center Chesapeake
15. Isabela Hillmann
Vincent Dyer
6914 Junior Club 420 *, * Hillmann
16. Zander King
Molly roden
5964 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
17. Marguerite Lejeune
Wade Anthony
3733 Junior Club 420 *, * RHYC
18. JT Lizewski
Katie Yut
7791 Junior Club 420 *, * MRYC
19. Sterling Maggard
Jonathan Stevenson
4143 Junior Club 420 *, * Sailing Center Chesapeake
20. Cornelia McDowell
Olivia Gilmore
319 Junior Club 420 *, * Fishing Bay Yacht Club
21. Ian Ronald
Lachlan Hooper
5825 Junior Club 420 *, * NERYC
22. Olivia Sowa
Audrey Commerford
7535 Junior Club 420 *, * NERYC
23. skylor sweet
isabella Webb
n/a 7289 Junior Club 420 *, * NERYC
24. Andrew Tollefson
Graham Richards
4769 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
25. Corbin Voorhees
Chris McCollum
Annapolis Yacht Club boats AYC 5 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
26. Colin Ward
Madi Norris
1375 Junior Club 420 *, * TAYC
27. William Wrightson
Liam Edgell
3311 Junior Club 420 *, * TAYC
 


Junior Laser Radial
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Alex Adams

158770 Junior Laser Radial *, * Annapolis Yacht Club
2. Joshua Almany

191980 Junior Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
3. Joshua Bendura

190238 Junior Laser Radial *, * FBYC
4. Jordan Bendura

208760 Junior Laser Radial *, * FBYC
5. Brooke Bogdan

211538 Junior Laser Radial *, * NERYC
6. Chase Brewer

Laser 209333 Junior Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
7. Andrew Ciszewski

166915 Junior Laser Radial *, * fishing Bay Yacht Club
8. SarahGrace Clifton

157851 Junior Laser Radial *, * SSA
9. James Cottage

132899 Junior Laser Radial *, * North East River Yacht Club
10. Hayden Gibbons-Neff

200403 Junior Laser Radial *, * TAYC
11. Logan Hayes

200622 Junior Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
12. Brandon Kealy

187763 Junior Laser Radial *, * MRYC
13. Robby Meek

200404 Junior Laser Radial *, * SSA
14. Henry J Meiser

Laser 194551 Junior Laser Radial *, * SCC
15. Robert Mullikin

145418 Junior Laser Radial *, * MRYC
16. Jack O'Donnell

44 Junior Laser Radial *, * TAYC
17. Lucy Paskoff

175212 Junior Laser Radial *, * Sailing Center Chesapeake
18. Jennifer Permenter

201217 Junior Laser Radial *, * Big Blue Sailing Academy
19. Griffin Richardson

189792 Junior Laser Radial *, * SSA
20. Robert Shand

4848 Junior Laser Radial *, * NERYC
21. Thomas Sitzmann

Cam Neely USA-1578 Junior Laser Radial *, * Sail1Design
22. Daniel Unangst

171223 Junior Laser Radial *, * SCC
23. Jon Jon Weed

USA 184454 Junior Laser Radial *, * Annapolis Yacht Club
 


Opti
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Ava Arepally

Seaglass 20616 Opti Red *, * TAYC
2. Jake Beaver

Lil Bang Bang 16186 Opti White *, * SSA
3. Charlotte Brody

714 Opti Red *, * TAYC
4. EJ Brody

18961 Opti Red *, * tayc
5. Olivia Calvanese

17783 Opti Blue *, * SSA
6. Thomas Christiansen

11630 Opti White *, * MRYC
7. Flora Cole

Queen of Hearts 15446 Opti White *, * SSA
8. Willem DeSimone

15924 Opti Red *, * Tred Avon Yacht Club
9. Luca DeSimone

21073 Opti Blue *, * Tred Avon Yacht Club
10. Christopher Draper

22667 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
11. Guy Franklin

TNT 17424 Opti Red *, * FBYC
12. R. Patrick Gallagher

Orca 14888 Opti Red *, * TAYC
13. Madeleine Garrett

Running Wild 18363 Opti Blue *, * Fishing Bay Yacht Club
14. Clarke Garrett

Dragon Run 18459 Opti White *, * Fishing Bay Yacht Club
15. Grayson Gibbons-Neff

14357 Opti Blue *, * TAYC
16. Beylen Gode

19788 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
17. Nathan Jensen

20956 Opti Red *, * NERYC
18. John Paul Kadunc

The Illuminopti 12923 Opti Blue *, * Fishing Bay Yacht Club
19. Cal King

Wild Hare 19147 Opti White *, * Fishing Bay Yacht Club
20. Alders Kulynych-Irvin

Sea Salt 17649 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
21. Owen MacWilliams

18948 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
22. Conor Mastromarco

Gael Force 20367 Opti Blue *, * Annapolis yacht club
23. Maggie Mohler

19821 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
24. Audrey Permenter

21260 Opti Red *, * Norfolk Yacht & Country Club
25. Kyle Reinecke

22595 Opti Red *, * AYC
26. Nathan Richards

18241 Opti Red *, * TAYC
27. Kayla Roper

21782 Opti Blue *, * FBYC
28. Amelon Rule

20662 Opti Blue *, * HRRT
29. Nicholas Savage

20537 Opti Red *, * GIYS
30. Lizzy Scales

Fireball 10641 Opti White *, * SSA
31. Annie Sitzmann

USA-22796 Opti White *, * Sail1Design
32. Charlotte Staas

No Name 22112 Opti Red *, * Fishing Bay Yacht Club
33. Hudson Stewart

Triton 16070 Opti Blue *, * Tred Avon Yacht Club
34. Nicholas Tollefson

19258 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
35. luca webb

n/a 22852 Opti Red *, * NERYC
36. Georgia Wensell

Savvy 9752 Opti Red *, * FBYC
37. Noah Wensell

Mojo 21798 Opti Blue *, * FBYC
38. Robbie Wilmer

20369 Opti Red *, * Annapolis YC
39. Michael Yost

21360 Opti Blue *, * MRYC
 


Opti Green
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Elliot Anderson Jr

18469 Opti Green *, * Tired Avon Yacht Club
2. Reese Bonney

Tribal Treasures 6195 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
3. Quinn Bonney

Queen of the Tribe 20628 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
4. Caroline Carey

C-Monster 18996 Opti Green *, * TAYC
5. Robert Carey, Jr.

Honey Badger 19320 Opti Green *, * TAYC
6. Liam Chapman

Nautical Miles 8288 Opti Green *, * MRYC
7. Alex Cheyne

Comet 15054 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
8. Dawson Cooper

Sea Bird 19067 Opti Green *, * TAYC
9. Parker Corson

17412 Opti Green *, * TAYC
10. Caroline Corson

11842 Opti Green *, * TAYC
11. Sam De Los Reyes

18485 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
12. Daniel Draper

Nesquik 9399 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
13. Sofia Forsberg

Hellroaring 20775 Opti Green *, * Annapolis
14. Ben Gendell

21629 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
15. Alden Gibbons-Neff

12215 Opti Green *, * TAYC
16. Charlotte Hugo

18664 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
17. Tommy McGeady

OptiCool Illusion 8729 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
18. Will Mohler

SailFish 8794 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
19. Chase Olavsrud

Penalty Box 6497 Opti Green *, * TAYC
20. Keon Otmishi

18408 Opti Green *, * MRYC
21. Mary Calvert Patterson

Three's a CharmMM 12181 Opti Green *, * FBYC
22. Devin Roper

16293 Opti Green *, * FBYC
23. William Rosenthal

9550 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
24. Dylan Scales

Bluejay 12318 Opti Green *, * SSA
25. Andrew Shingledecker

Arrowhead 13186 Opti Green *, * SSA
26. Amelia Tatelbaum

1 Opti Green *, * SSA
27. Saoirse Taylor

Gigi 21860 Opti Green *, * MRYC
28. Philip Thompson

Kabaam 9411 Opti Green *, * Annapolis YC
 


Penguin
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Jonathan Bartlett
Annie Bartlett
Rex 9660 Penguin *, * Annapolis Yacht Club
2. Chris Conway
Campbell Conway
C-Biscuit 9657 Penguin *, * Annapolis Yacht Club
3. jeffrey Cox
Ian and Ellie Cox
Evelyn 9730 Penguin *, * tayc
4. Charles Krafft
Donna McKenzie
Wooden Bucket 9478 Penguin *, * SSA
5. Martin Krafft
Cairn Krafft
Grey Bucket 9675 Penguin *, * -
6. Bill Lane
Katrina Greer
Cheshire Cat 9140 Penguin *, * CBYC/TAYC
7. William Lawson
Colette Preis
Family Ties 9677 Penguin *, * Severn Sailing Association
8. Tait McCarthy
Finn McCarthy
Mumble 963 Penguin *, * TAYC
 


Snipe
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Arthur Blodgett
Charlie Bess
30473 Snipe *, * LYC Junior Sailing
2. Nikki Bruno
Terry McArdle
30281 Snipe *, * n/a
3. Evan Hoffmann
Marissa Golison
30687 Snipe *, * San Diego Yacht Club
4. Andrew Keane
Kristen Jabanoski
30288 Snipe *, * Quassapaug Sailing Center
5. Zack Kelchner
Kimmie Leonard
29782 Snipe *, * Severn Sailing Association
6. Kristin Mullins
Chris Adriance
26109 Snipe *, * Severn Sailing Association
7. Gavin OHare
Holly OHare
30629 Snipe *, * Eastport YC
8. Lisa Pline
Lucas Masiello
She Persisted 31313 Snipe *, * Severn Sailing Assn
9. ADAM PODBIELSKI
Emilie Lannamann
Wren 17892 Snipe *, * BCYA