Registrants For
2020 Fall Opti Scrimmage #1
Davis Island Youth Sailing Foundation

September 26, 2020
65 people have registered for this event

Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Addison Binkowski 19356
Opti Green / Green CCSC
2. Pete Caputo 10150
Opti Green / Green DIYC
3. Daniel Castaldi 20498
Opti Green / Green DIYSF
4. Constantino Conrad 21445
Opti Green / Green DIYSF
5. Ethan Cox 14303
Opti Green / Green SPYC
6. Vivienne Edinger 5326
Opti Green / Green DIYSF
7. Max Farris 16023
Opti Green / Green Clearwater Community Sailing Center
8. Oliver Fogarty NSN
Opti Green / Green Tampa yacht club
9. Gage Haber 7151
Opti Green / Green Tampa Yacht Club
10. Violet Jonas 9496
Opti Green / Green DIYSF
11. Cooper Lee 17053
Opti Green / Green SPYC
12. Jessica Martello 1
Opti Green / Green Davis Island
13. Finn O’Brien 18
Opti Green / Green Tampa Yacht and Country Club
14. Buck O’Brien 97995
Opti Green / Green Tampa Yacht and Country Club
15. Teagan Parke 10009
Opti Green / Green CCSC
16. Victor Pepe 10684
Opti Green / Green Davis Island Yatch Club
17. William Perrone 5
Opti Green / Green Davis island
18. Jackson Phillips 2
Opti Green / Green DIYS
19. Isabella Phiscator 19601
Opti Green / Green CCSC
20. Gloria Privis 16761
Opti Green / Green spyc
21. Ben Roulstone 4
Opti Green / Green DIYC
22. Alexander Scarberry 12914
Opti Green / Green Davis Island Youth Sailing
23. Talon Schenck 17583
Opti Green / Green DIYC
24. Dalton Selemare 3-hull18
Opti Green / Green Unknown
25. Nathaniel Tabor 3
Opti Green / Green Davis Islands
26. Ava Weatherilt 18736
Opti Green / Green CCSC
27. Thomas Weidner 17
Opti Green / Green SPYC
 


Opti R/B/W
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jad Abedrabbo 22988
Opti R/B/W / Blue SPYC
2. Julian Alvarez 12793
Opti R/B/W / Blue TYCC
3. Anna Andert 22603
Opti R/B/W / Blue SPYC
4. Maija Andert 19135
Opti R/B/W / Blue SPYC
5. Kate Arthur 15299
Opti R/B/W / Blue TYCC
6. Caroline Arthur 19039
Opti R/B/W / Red TYCC
7. Bradley Barnum 22307
Opti R/B/W / Blue DIYC
8. Hunter Brandon 22924
Opti R/B/W / Blue CCSC
9. Chase Carney 1712
Opti R/B/W / Blue CCSC
10. Olivia Castaldi 20818
Opti R/B/W / Blue DIYSF
11. Cabel Clark 10210
Opti R/B/W / Blue Diyc
12. Parker Connell 11395
Opti R/B/W / White SPYC
13. Finn Cox 10167
Opti R/B/W / Blue SPYC
14. Skip Eckhard 13997
Opti R/B/W / Red Tampa Yacht Club
15. Reese Ellis 18298
Opti R/B/W / Red SPYC
16. Ryder Ellis 22952
Opti R/B/W / Blue SPYV
17. Sophia Fuller 9710
Opti R/B/W / Red SPYC
18. Duncan Hardy 17404
Opti R/B/W / Blue DIYC
19. John HARTNEY 7377
Opti R/B/W / Blue St. Petersburg Yacht Club
20. Serenity Jackson 17716
Opti R/B/W / White CCSC
21. Garrett January 18295
Opti R/B/W / Blue CCSC
22. Bennett Lamb 20288
Opti R/B/W / White SPYC
23. Jackson Lee 22764
Opti R/B/W / Red SPYC
24. Roy McCraw 9257
Opti R/B/W / White TYCC
25. Matthew Mcgonigal 17077
Opti R/B/W / Red Ccsc
26. Charles McGucken 17813
Opti R/B/W / Red TYCC
27. Adam Mendelblatt 7869
Opti R/B/W / Blue Amy Mendelblatt
28. Reid Mendelblatt 22353
Opti R/B/W / Blue SPYC
29. Jan Mistak 19717
Opti R/B/W / Red St. Petersburg Yacht Club
30. Luke Mullinax 18313
Opti R/B/W / White DIYSF
31. Hunter Schardt 19809
Opti R/B/W / Blue CCSC
32. Christopher Shaffer 12900
Opti R/B/W / Blue SPYC
33. Rosie Simpson 14898
Opti R/B/W / Blue SPYC
34. Noveli Skinner 17395
Opti R/B/W / White Diyc
35. Gianna Talarico 20233
Opti R/B/W / Blue Clearwater Community Sailing Center
36. Blake Vincent 22937
Opti R/B/W / Blue DIYSF
37. Carter Weatherilt 8298
Opti R/B/W / Red CCSC
38. Wesley Wood 18122
Opti R/B/W / Blue Spyc
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network