ILCA 6
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Zoya Vincent Legros

TBD ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
2. Eli Desmeules

0000 ILCA 6 *, * CAN CVDM WAITLISTED
3. Max Lee-Howes

tbd ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
4. Elia Viot

917 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club
5. Abigail Partington

918 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club
6. Vincent Godbout

100512 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club
7. Nicola Gilmour

110214 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club GRYC
8. Mikael Bouchard-Green

124552 ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
9. Karina Petkun

180093 ILCA 6 *, * CAN PCYC
10. Sam Niazi

GBR182587 ILCA 6 *, * CAN Hudson Yacht Club
11. Simon Deschesnes

187143 ILCA 6 *, * CAN Cvdm
12. Antonin Rivard-Ménégoz

188646 ILCA 6 *, * CAN CVDM
13. Cedrik Dumais

188976 ILCA 6 *, * CAN CVDM
14. Olivier Ringuette

192940 ILCA 6 *, * CAN CVDM Club de Voile Deux-Montagnes
15. Hubert Lefebvre

193320 ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
16. Noé Portelance

193960 ILCA 6 *, * CAN PCYC WAITLISTED
17. Kofi Dinel

194158 ILCA 6 *, * CAN BLBC
18. Mikhail Lavrenov

194522 ILCA 6 *, * CAN Britannia Yacht Club
19. Benjamin Silcoff

196007 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club GRYC
20. Carlos Charabati

196185 ILCA 6 *, * CAN Pointe Claire Yacht Club WAITLISTED
21. Florence Leprohon

198042 ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
22. Eve Boyer

198062 ILCA 6 *, * CAN Club de Voile Grande Riviere
23. Antoine Meloche

198062 ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
24. Catherine Beique

198330 ILCA 6 *, * CAN Cvgr
25. Francis Charland

198333 ILCA 6 *, * CAN CVDM
26. Emily Mellor

198334 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club WAITLISTED
27. Maïa Gracovetsky

198335 ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
28. Giacomo Weiner

199743 ILCA 6 *, * CAN HYC
29. Enzo Biello

199772 ILCA 6 *, * CAN CVDM
30. Théo Spooren

200136 ILCA 6 *, * CAN CVDM
31. Emile Martel

200203 ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
32. Holly Hess

201228 ILCA 6 *, * CAN Britannia Yacht Club
33. Cameron Laing

201229 ILCA 6 *, * CAN BYC WAITLISTED
34. Malcolm MacGillivray

201275 ILCA 6 *, * CAN Britannia Yacht Club WAITLISTED
35. Maxime Mimeault

201291 ILCA 6 *, * CAN CVGR
36. Christian Beck

CAN203920 ILCA 6 *, * CAN Hudson Yacht Club
37. Cole Bonnell

204438 ILCA 6 *, * CAN PCYC/SBYC WAITLISTED
38. Chelsea Kezber

204807 ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
39. Akio Dinel

205445 ILCA 6 *, * CAN BLBC
40. Loa Dinel

207232 ILCA 6 *, * CAN BLBC
41. Fiona Aitken

207235 ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
42. Liam Downes

207242 ILCA 6 *, * CAN BYC
43. Jacob Townsend

209308 ILCA 6 *, * CAN HYC/ CVDM
44. Adam Cotton

210530 ILCA 6 *, * CAN CVGR
45. Olivia Robin

210716 ILCA 6 *, * CAN BYC WAITLISTED
46. Evania Lovshin

215457 ILCA 6 *, * CAN Britannia Yacht Club WAITLISTED
47. Simon Lorin

215700 ILCA 6 *, * CAN c.v.g.r WAITLISTED
48. Cailem Austin

216287 ILCA 6 *, * CAN PCYC/HYC
49. Owen Maloney

216323 ILCA 6 *, * CAN Pcyc
50. Matthew Lundrigan

218582 ILCA 6 *, * CAN Britannia Ya
 


OPTI
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Xavier Ducharme

notsure OPTI *, * CAN Royal St Lawrence Yacht Club WAITLISTED
2. Daegan Thun

2 OPTI *, * CAN Brome Lake Boat Club WAITLISTED
3. Rébecca Ducharme

notsure2 OPTI *, * CAN Royal St Lawrence Yacht Club WAITLISTED
4. Loïc Tessier

notsure3 OPTI *, * CAN RStLYC WAITLISTED
5. Thomas Geoffrion

notsure4 OPTI *, * CAN RStLYC WAITLISTED
6. Alicia Letham

5 OPTI *, * CAN RSTLYC
7. Marcos Léger Arias

11 OPTI *, * CAN École de Voile Outaouais WAITLISTED
8. Anne Emma Wettstein Dupuy

345 OPTI *, * CAN Lac Brome boating Club WAITLISTED
9. Olivier Sauvé

569 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
10. Alice Wettstein Dupuy

579 OPTI *, * CAN Lac brome boating club WAITLISTED
11. Constance Cassius de Linval

CAN1133 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
12. Florence Cassius de Linval

CAN1169 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
13. Henry Krieble

1175 OPTI *, * CAN BLBC
14. Ariane Sauvé

1183 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
15. Liam Gill

1191 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
16. Océane Brunet-Côté

1223 OPTI *, * CAN CVGR Centre de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
17. Tristan Brunet-Cote

1225 OPTI *, * CAN CVGR Centre de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
18. Léo Terrar

1226 OPTI *, * CAN Club de Voile Grande-Riviere (Aylmer) WAITLISTED
19. Ronin Graham

CAN1393 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
20. Angus Beauregard

CAN1418 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
21. Jaime Sorensen

CAN1440 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
22. Vita Faid

1465 OPTI *, * CAN BYC
23. Mathis Sakalauski

CAN 1485 OPTI *, * CAN École voile de Grande-Rivière WAITLISTED
24. Olivier Beauséjour Touchette

1502 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
25. Henri Charriere

1546 OPTI *, * CAN CVDM
26. Jules Dumas

1553 OPTI *, * CAN cvgr WAITLISTED
27. Edmond Lefebvre

CAN1557 OPTI *, * CAN SBYC WAITLISTED
28. Allie Boucher

1572 OPTI *, * CAN RStLYC
29. Mireille Veilleux-Brodeur

1583 OPTI *, * CAN Evo WAITLISTED
30. Ocean Robinson

CAN1613 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
31. Yannick Godbout

CAN1624 OPTI *, * CAN Gatineau River Yacht Club
32. Mathéo Rivard-Ménégoz

1648 OPTI *, * CAN CVDM
33. Nadège Gracovetsky

1676 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
34. Zachary Ewsuk

1709 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
35. Keanu McCarthy

1710 OPTI *, * CAN Point Claire Yacht Club WAITLISTED
36. Alissa Rubnikowicz

1719 OPTI *, * CAN RStLYC
37. Thomas Storer

1720 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
38. Branwen Craig

1721 OPTI *, * CAN BYC/Ottawa
39. Maxime Hurley

1734 OPTI *, * CAN Ecole de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
40. Nathaniel Storer

1747 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
41. Justin Amyot

1763 OPTI *, * CAN CVDM
42. Camille Geoffrion

Can1771 OPTI *, * CAN Royal Saint-Laurent
43. Mia Doucette

CAN 1786 OPTI *, * CAN BYC
44. Eva Doucette

CAN 1798 OPTI *, * CAN BYC
45. Brodie Sorensen

CAN1800 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
46. Robert Charles Barriga

CAN1809 OPTI *, * CAN Pointe-Claire
47. axel snyder

1810 OPTI *, * CAN cvdm
48. Alexandre Absi

1812 OPTI *, * CAN Royal St. Lawrence Yacht Club
49. Diana Stedman

CAN 1817 OPTI *, * CAN Pointe Claire Yacht Club WAITLISTED
50. Samuel Dionne

8884 OPTI *, * CAN Nepean Sailing Club WAITLISTED
51. Arthur Page

USA 18688 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
52. Emma Letham

USA21552 OPTI *, * CAN RSTLYC
53. Azalea Robinson

999999 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club WAITLISTED