Registrants For
2022 Junior Ol’ Man of the Sea Regatta

September 24-25, 2022
92 people have registered for this event

420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ewan Dossin 6554 Vivian Heitkoetter
420 / LYC/AYC
2. Robert Scheer 5 Emma Garland
420 / Oklahoma City Boat Club
3. Roni Sela 8685 Kate Froelich
420 / AYC
 


FJ
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jaden Barraza 6 Max Boettcher
FJ / Nolan
2. Xavier Berecin 3 Athan Hernandez
FJ / Nolan
3. Ibrahim Bozkurt 2 Luella Madison
FJ / FWBC
4. Evan Ehrensing 10 Caroline Carter
FJ / FWBC
5. Noah Gammel 4 Xavier Berecin
FJ / Nolan
6. Isabel Gammel 5 Evan Berecin
FJ / Nolan
7. Lilly Moody 11 Kevin Van Horne
FJ / Nolan
8. Mickey Valenti 1 Katherine Gutierrez
FJ / Nolan
 


ILCA 4
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Wyatt Auer 20
ILCA 4 / [Junior] Corinthian Sailing Club
2. Taylor Barney 195909
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
3. Nox Cleaves 194070
ILCA 4 / [Junior] CSC
4. JORDYN FENDER 195465
ILCA 4 / [Junior] GSC
5. Hollis Fincher 199339
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
6. Harrison Fincher 219732
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
7. Gavin Galway 216702
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club
8. Ashleigh Hoye 214549
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
9. Kin John Lau 56
ILCA 4 / [Junior] Grapevine Sailing Club
10. Shiloh Mabry 197059
ILCA 4 / [Junior] FWBC
11. Isla Mrstik 180121
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
12. Eugene Park 213431
ILCA 4 / [Junior] RCYC
13. Mercedes Porter-Via 218134
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
14. Sam Rihn 166853
ILCA 4 / [Junior] OCBC
15. Sophia Shubin 195480
ILCA 4 / [Junior] FWBC
16. Elfi Van Kuilenburg 144307
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club
 


ILCA 6
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Zachary Aronson 206096
ILCA 6 / AYC
2. William Baker 220485
ILCA 6 / GCYSA/Lakewood YC
3. Nicholas Carew 194473
ILCA 6 / AYC
4. Keaton Chandler 161116
ILCA 6 / RCYC
5. Liz Cleaves 138979
ILCA 6 / CSC / RCYC
6. A.J. Ghazi 160955
ILCA 6 / FWBC
7. Sam Hrencher 190253
ILCA 6 / OCBC
8. Evelyn Hrencher 192015
ILCA 6 / OCBC
9. Reid Johnson 214546
ILCA 6 / GCYSA/FWBC/RYC
10. Pressley Massey 219319
ILCA 6 / FWBC
11. Ian Park 214502
ILCA 6 / RCYC
12. Eli Pfarrer 209299
ILCA 6 / FWBC
13. Wyatt Tauber 218018
ILCA 6 / GCYSA
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Camryn Barney 15583
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
2. Maclaren Bell 18395
Opti / Red Lakewood Yacht Club
3. Kale Bendele 20817
Opti / Red Lakewood Yacht Club
4. Koen Bendele 22456
Opti / White Lakewood Yacht Club
5. Hadden Brinegar 22540
Opti / Blue Southport Yacht Club
6. Boyd Charlton 18455
Opti / Blue OCBC
7. Noah Cina 12226
Opti / Red OCBC
8. Anson Dart 22022
Opti / White Viridian Sailing Center
9. Umi Fuchs 3680
Opti / Blue GSC
10. John Brandt Gerdes 15527
Opti / Blue Lakewood Yacht Club/TCYC
11. Miles Godwin 20978
Opti / White Lakewood Yacht Club
12. Caroline Horne 23072
Opti / Blue Lakewood YC
13. Tyler Logan 18320
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
14. Eli Maher 23099
Opti / White Lakewood Yacht Club
15. Maxime McCulloch 23408
Opti / White Lakewood YC
16. Olympia McCulloch 23409
Opti / White Lakewood YC
17. Finn Messner 13987
Opti / Blue Fort Worth Boat Club
18. William Michael 21337
Opti / Blue AYC/LYC
19. Aiden O'Dowd 99
Opti / White OCBC
20. Sebastian Porter-Via 21040
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
21. Charles Roachell 22198
Opti / Red Lakewood Yacht Club
22. Audrey Roachell 19455
Opti / White Lakewood Yacht Club
23. Mason Roachell 20548
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
24. Luke Scott 15973
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
25. Yuval Sela 22803
Opti / Blue AYC
26. Autumn Tokerud 22026
Opti / Blue Viridian
27. Milou Van Kuilenburg 20824
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
28. Ariana van Werkhoven 22028
Opti / Red Viridian Sailing Center
29. Allie Wilhelm 22029
Opti / Blue Viridian SC
30. William Wise 16102
Opti / Blue Lakewood YC
31. Ozzie Young 17118
Opti / Blue Ft Worth Boat
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Hannah Campbell Q16108
Opti Green / Ft Worth Boat Club
2. Colby Cox 17746
Opti Green / Fort Worth Boat Club Sailing
3. J.R. Cutcher 19236
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
4. Hayes Dando 5
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
5. Oliver Esch UAE 308
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
6. Tami Fuchs 121
Opti Green / GSC
7. Tabitha Godwin 15973
Opti Green / Lakewood Yacht Club
8. Nora Hrencher 9307
Opti Green / OCBC
9. Sophie Hunter 8160
Opti Green / FWBC
10. Sarah Hyland 20124
Opti Green / Fort Worth Boat Club
11. Evelyn Hyland 8430
Opti Green / Fort Worth Boat Club
12. Henry Krueger 18490
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
13. Cadence Martin 14
Opti Green / FWBC
14. Giovanni Marzonie 21844
Opti Green / LYC
15. Madeleine McMahan 17327
Opti Green / Lakewood Yacht Club
16. Bear Mustac 23648
Opti Green / GSC
17. Easton O'Dowd 22754
Opti Green / OCBC
18. Annabelle Robicheaux 19289
Opti Green / Lakewood Yacht Club
19. Marshall Rodriguez 26
Opti Green / Corinthian Sailing Club
20. Hayden Tzhone 16013
Opti Green / Corinthian Sailing Club
21. Harmony Tzhone 81
Opti Green / Corinthian Sailing Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network