Registrants For
2022 Junior Ol’ Man of the Sea Regatta

September 24-25, 2022
92 people have registered for this event

420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Roni Sela 8685 Kate Froelich
420 / AYC
2. Ewan Dossin 6554 Vivian Heitkoetter
420 / LYC/AYC
3. Robert Scheer 5 Emma Garland
420 / Oklahoma City Boat Club
 


FJ
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ibrahim Bozkurt 2 Luella Madison
FJ / FWBC
2. Evan Ehrensing 10 Caroline Carter
FJ / FWBC
3. Noah Gammel 4 Xavier Berecin
FJ / Nolan
4. Isabel Gammel 5 Evan Berecin
FJ / Nolan
5. Jaden Barraza 6 Max Boettcher
FJ / Nolan
6. Xavier Berecin 3 Athan Hernandez
FJ / Nolan
7. Lilly Moody 11 Kevin Van Horne
FJ / Nolan
8. Mickey Valenti 1 Katherine Gutierrez
FJ / Nolan
 


ILCA 4
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Gavin Galway 216702
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club
2. Taylor Barney 195909
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
3. JORDYN FENDER 195465
ILCA 4 / [Junior] GSC
4. Kin John Lau 56
ILCA 4 / [Junior] Grapevine Sailing Club
5. Nox Cleaves 194070
ILCA 4 / [Junior] CSC
6. Mercedes Porter-Via 218134
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
7. Wyatt Auer 20
ILCA 4 / [Junior] Corinthian Sailing Club
8. Shiloh Mabry 197059
ILCA 4 / [Junior] FWBC
9. Elfi Van Kuilenburg 144307
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club
10. Hollis Fincher 199339
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
11. Harrison Fincher 219732
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
12. Eugene Park 213431
ILCA 4 / [Junior] RCYC
13. Ashleigh Hoye 214549
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
14. Sophia Shubin 195480
ILCA 4 / [Junior] FWBC
15. Isla Mrstik 180121
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
16. Sam Rihn 166853
ILCA 4 / [Junior] OCBC
 


ILCA 6
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Zachary Aronson 206096
ILCA 6 / AYC
2. Nicholas Carew 194473
ILCA 6 / AYC
3. Keaton Chandler 161116
ILCA 6 / RCYC
4. Sam Hrencher 190253
ILCA 6 / OCBC
5. Evelyn Hrencher 192015
ILCA 6 / OCBC
6. A.J. Ghazi 160955
ILCA 6 / FWBC
7. Ian Park 214502
ILCA 6 / RCYC
8. Liz Cleaves 138979
ILCA 6 / CSC / RCYC
9. William Baker 220485
ILCA 6 / GCYSA/Lakewood YC
10. Eli Pfarrer 209299
ILCA 6 / FWBC
11. Wyatt Tauber 218018
ILCA 6 / GCYSA
12. Pressley Massey 219319
ILCA 6 / FWBC
13. Reid Johnson 214546
ILCA 6 / GCYSA/FWBC/RYC
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Yuval Sela 22803
Opti / Blue AYC
2. Luke Scott 15973
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
3. Finn Messner 13987
Opti / Blue Fort Worth Boat Club
4. Camryn Barney 15583
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
5. Mason Roachell 20548
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
6. Sebastian Porter-Via 21040
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
7. Allie Wilhelm 22029
Opti / Blue Viridian SC
8. William Michael 21337
Opti / Blue AYC/LYC
9. Milou Van Kuilenburg 20824
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
10. Caroline Horne 23072
Opti / Blue Lakewood YC
11. Boyd Charlton 18455
Opti / Blue OCBC
12. William Wise 16102
Opti / Blue Lakewood YC
13. Ozzie Young 17118
Opti / Blue Ft Worth Boat
14. John Brandt Gerdes 15527
Opti / Blue Lakewood Yacht Club/TCYC
15. Umi Fuchs 3680
Opti / Blue GSC
16. Autumn Tokerud 22026
Opti / Blue Viridian
17. Tyler Logan 18320
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
18. Hadden Brinegar 22540
Opti / Blue Southport Yacht Club
19. Ariana van Werkhoven 22028
Opti / Red Viridian Sailing Center
20. Charles Roachell 22198
Opti / Red Lakewood Yacht Club
21. Kale Bendele 20817
Opti / Red Lakewood Yacht Club
22. Maclaren Bell 18395
Opti / Red Lakewood Yacht Club
23. Noah Cina 12226
Opti / Red OCBC
24. Maxime McCulloch 23408
Opti / White Lakewood YC
25. Eli Maher 23099
Opti / White Lakewood Yacht Club
26. Olympia McCulloch 23409
Opti / White Lakewood YC
27. Audrey Roachell 19455
Opti / White Lakewood Yacht Club
28. Koen Bendele 22456
Opti / White Lakewood Yacht Club
29. Anson Dart 22022
Opti / White Viridian Sailing Center
30. Aiden O'Dowd 99
Opti / White OCBC
31. Miles Godwin 20978
Opti / White Lakewood Yacht Club
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Annabelle Robicheaux 19289
Opti Green / Lakewood Yacht Club
2. Oliver Esch UAE 308
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
3. J.R. Cutcher 19236
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
4. Sarah Hyland 20124
Opti Green / Fort Worth Boat Club
5. Giovanni Marzonie 21844
Opti Green / LYC
6. Evelyn Hyland 8430
Opti Green / Fort Worth Boat Club
7. Madeleine McMahan 17327
Opti Green / Lakewood Yacht Club
8. Nora Hrencher 9307
Opti Green / OCBC
9. Cadence Martin 14
Opti Green / FWBC
10. Henry Krueger 18490
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
11. Sophie Hunter 8160
Opti Green / FWBC
12. Colby Cox 17746
Opti Green / Fort Worth Boat Club Sailing
13. Easton O'Dowd 22754
Opti Green / OCBC
14. Bear Mustac 23648
Opti Green / GSC
15. Tami Fuchs 121
Opti Green / GSC
16. Marshall Rodriguez 26
Opti Green / Corinthian Sailing Club
17. Hayes Dando 5
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
18. Tabitha Godwin 15973
Opti Green / Lakewood Yacht Club
19. Hayden Tzhone 16013
Opti Green / Corinthian Sailing Club
20. Hannah Campbell Q16108
Opti Green / Ft Worth Boat Club
21. Harmony Tzhone 81
Opti Green / Corinthian Sailing Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network