420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ewan Dossin 6554 Vivian Heitkoetter
420 / - LYC/AYC -
2. Robert Scheer 5 Emma Garland
420 / - Oklahoma City Boat Club -
3. Roni Sela 8685 Kate Froelich
420 / - AYC -
 


FJ
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jaden Barraza 6 Max Boettcher
FJ / - Nolan -
2. Xavier Berecin 3 Athan Hernandez
FJ / - Nolan -
3. Ibrahim Bozkurt 2 Luella Madison
FJ / - FWBC -
4. Evan Ehrensing 10 Caroline Carter
FJ / - FWBC -
5. Noah Gammel 4 Xavier Berecin
FJ / - Nolan -
6. Isabel Gammel 5 Evan Berecin
FJ / - Nolan -
7. Lilly Moody 11 Kevin Van Horne
FJ / - Nolan -
8. Mickey Valenti 1 Katherine Gutierrez
FJ / - Nolan -
 


ILCA 4
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Wyatt Auer 20
ILCA 4 / [Junior] Corinthian Sailing Club -
2. Taylor Barney 195909
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club -
3. Nox Cleaves 194070
ILCA 4 / [Junior] CSC -
4. JORDYN FENDER 195465
ILCA 4 / [Junior] GSC -
5. Hollis Fincher 199339
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club -
6. Harrison Fincher 219732
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club -
7. Gavin Galway 216702
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club -
8. Ashleigh Hoye 214549
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club -
9. Kin John Lau 56
ILCA 4 / [Junior] Grapevine Sailing Club -
10. Shiloh Mabry 197059
ILCA 4 / [Junior] FWBC -
11. Isla Mrstik 180121
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club -
12. Eugene Park 213431
ILCA 4 / [Junior] RCYC -
13. Mercedes Porter-Via 218134
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club -
14. Sam Rihn 166853
ILCA 4 / [Junior] OCBC -
15. Sophia Shubin 195480
ILCA 4 / [Junior] FWBC -
16. Elfi Van Kuilenburg 144307
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club -
 


ILCA 6
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Zachary Aronson 206096
ILCA 6 / - AYC -
2. William Baker 220485
ILCA 6 / - GCYSA/Lakewood YC -
3. Nicholas Carew 194473
ILCA 6 / - AYC -
4. Keaton Chandler 161116
ILCA 6 / - RCYC -
5. Liz Cleaves 138979
ILCA 6 / - CSC / RCYC -
6. A.J. Ghazi 160955
ILCA 6 / - FWBC -
7. Sam Hrencher 190253
ILCA 6 / - OCBC -
8. Evelyn Hrencher 192015
ILCA 6 / - OCBC -
9. Reid Johnson 214546
ILCA 6 / - GCYSA/FWBC/RYC -
10. Pressley Massey 219319
ILCA 6 / - FWBC -
11. Ian Park 214502
ILCA 6 / - RCYC -
12. Eli Pfarrer 209299
ILCA 6 / - FWBC -
13. Wyatt Tauber 218018
ILCA 6 / - GCYSA -
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Camryn Barney 15583
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club -
2. Maclaren Bell 18395
Opti / Red Lakewood Yacht Club -
3. Kale Bendele 20817
Opti / Red Lakewood Yacht Club -
4. Koen Bendele 22456
Opti / White Lakewood Yacht Club -
5. Hadden Brinegar 22540
Opti / Blue Southport Yacht Club -
6. Boyd Charlton 18455
Opti / Blue OCBC -
7. Noah Cina 12226
Opti / Red OCBC -
8. Anson Dart 22022
Opti / White Viridian Sailing Center -
9. Umi Fuchs 3680
Opti / Blue GSC -
10. John Brandt Gerdes 15527
Opti / Blue Lakewood Yacht Club/TCYC -
11. Miles Godwin 20978
Opti / White Lakewood Yacht Club -
12. Caroline Horne 23072
Opti / Blue Lakewood YC -
13. Tyler Logan 18320
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club -
14. Eli Maher 23099
Opti / White Lakewood Yacht Club -
15. Maxime McCulloch 23408
Opti / White Lakewood YC -
16. Olympia McCulloch 23409
Opti / White Lakewood YC -
17. Finn Messner 13987
Opti / Blue Fort Worth Boat Club -
18. William Michael 21337
Opti / Blue AYC/LYC -
19. Aiden O'Dowd 99
Opti / White OCBC -
20. Sebastian Porter-Via 21040
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club -
21. Charles Roachell 22198
Opti / Red Lakewood Yacht Club -
22. Audrey Roachell 19455
Opti / White Lakewood Yacht Club -
23. Mason Roachell 20548
Opti / Blue Lakewood Yacht Club -
24. Luke Scott 15973
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club -
25. Yuval Sela 22803
Opti / Blue AYC -
26. Autumn Tokerud 22026
Opti / Blue Viridian -
27. Milou Van Kuilenburg 20824
Opti / Blue Lakewood Yacht Club -
28. Ariana van Werkhoven 22028
Opti / Red Viridian Sailing Center -
29. Allie Wilhelm 22029
Opti / Blue Viridian SC -
30. William Wise 16102
Opti / Blue Lakewood YC -
31. Ozzie Young 17118
Opti / Blue Ft Worth Boat -
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Hannah Campbell Q16108
Opti Green / - Ft Worth Boat Club -
2. Colby Cox 17746
Opti Green / - Fort Worth Boat Club Sailing -
3. J.R. Cutcher 19236
Opti Green / - Rush Creek Yacht Club -
4. Hayes Dando 5
Opti Green / - Rush Creek Yacht Club -
5. Oliver Esch UAE 308
Opti Green / - Rush Creek Yacht Club -
6. Tami Fuchs 121
Opti Green / - GSC -
7. Tabitha Godwin 15973
Opti Green / - Lakewood Yacht Club -
8. Nora Hrencher 9307
Opti Green / - OCBC -
9. Sophie Hunter 8160
Opti Green / - FWBC -
10. Sarah Hyland 20124
Opti Green / - Fort Worth Boat Club -
11. Evelyn Hyland 8430
Opti Green / - Fort Worth Boat Club -
12. Henry Krueger 18490
Opti Green / - Rush Creek Yacht Club -
13. Cadence Martin 14
Opti Green / - FWBC -
14. Giovanni Marzonie 21844
Opti Green / - LYC -
15. Madeleine McMahan 17327
Opti Green / - Lakewood Yacht Club -
16. Bear Mustac 23648
Opti Green / - GSC -
17. Easton O'Dowd 22754
Opti Green / - OCBC -
18. Annabelle Robicheaux 19289
Opti Green / - Lakewood Yacht Club -
19. Marshall Rodriguez 26
Opti Green / - Corinthian Sailing Club -
20. Hayden Tzhone 16013
Opti Green / - Corinthian Sailing Club -
21. Harmony Tzhone 81
Opti Green / - Corinthian Sailing Club -